חיפוש באינדקס עסקים

קארין גל משיקה – סילק ת’ראפי

פורסם מאת: barosh בתאריך: 29 ספטמבר 2010

 

בימים אלה משיקה חברת קארין גל, זכיינית קבוצת פארוק סיסטמס האמריקאית את מוצר הדגל של המותג  קארין גל משיקה - סילק ת’ראפיBIOSILK, סילק תרפי (SILK THERAPY), שזכה בקרב הספרים האמריקאים לכינוי magic. הסילק תרפי רכש לו מעמד של מוצר חובה בכל מספרה אמריקאית. הוא מבוסס על משי טהור, מעשיר את השיער בלחות, אינו שומני ונספג בקלות. המשי מכיל 17 חומצות אמינו מתוך 19 חומצות שמכילה השיערה, מה שהופך את המוצר למוביל בתחום שיקום השיער: ממלא את החללים בשיער במשי אורגני טבעי, מאחה קצוות מפוצלים, מגן על השיער מנזקי אקלים, כלור ועוד.

ריכוז הלחות הגבוה במשי משפר את האלסטיות והרכות השיער, מעניק עמידות ארוכה יותר בעיצוב השיער ומשפר את תוצאות צביעת השיער. הסילק תרפי מעניק ברק במראה נדיר, מתיר קשרים בקלות ומקל מאד על ביצוע הפן ועיצוב השיער בכלל. השימוש במוצר מעכב את דהיית הצבע: המולקולות שבו "נועלות" את הפיגמנטים ומקשות על הדהייה.

פיתוח הסילק תרפי התחשב בצרכי הטיפוח של האשה מעבר לשיער. מריחת הסרום על עור הגוף מעשירה אותו בלחות ומעניקה תחושה ומראה נפלא. המוצר מבושם והריח נשמר על עור הגוף והשיער לאורך כל שעות היום.

המוצר ישווק בישראל במספרות המורשות.

המותג BIOSILK כולל בתוכו שורה ארוכה של מוצרי טיפוח ומוצרים טיפוליים לשיער. מוצרי המותג משווקים בהצלחה בלמעלה מ- 100 מדינות בעולם. קבוצת פארוק סיסטמס נחשבת למובילה בתחום פיתוח מוצרי שיער ותופסת כ- 50% מהשוק האמריקאי, המקצועי והפרטי.

חברת קארין גל, שפעילה בעיקר בשוק השיער המקצועי, נבחרה לפני מספר חודשים להיות זכיינית קבוצת פארוק סיסטמס בישראל.  בנוסף היא זכיינית בלעדית של המותג המקצועי בוטאה (botea), של החברה הבלגית קארין הייר קוסמטיקס. בשנה האחרונה יצאה החברה עם סדרות מוצרים גם לשוק הפרטי: קארין פרו, שמשווק במשביר לצרכן ודיפרנט שמשווק בבתי מרקחת.עמוד זה נצפה: 317 פעמים

כתבות

אני מאשר/ת קבלת דיוור