חיפוש באינדקס עסקים

צעד אחר צעד לפרנץ’ מניקור מושלם

פורסם מאת: בתאריך: 25 מרץ 2014

האביב שהפציע מסמל את טוהר הטבע, התחדשות ופריחה, הוא העונה המתאימה ביותר לפרנץ’ מניקור במראה נקי, טבעי ואלגנטי. הפרנץ’ מככב תמיד על ציפורני נשים בכל מקום בעולם ונשים בעלות ציפורניים מלאכותיות או ציפוי ג’ל יכולות להינות מפרנץ מושלם ומבריק לאורך זמן.

מקור עיצוב הפרנץ’ אינו ידוע, אולם ידוע כי נשים נוהגות לצבוע את הציפורניים למעלה מ 5000 שנה. יש הטוענים כי את הפרנץ’ הראשון יצר מקס פקטור ב  1930 עבור נשות האופנה של פריס אשר ביקשו לק במראה נקי ונטרלי שיתאים לכל צבע בגד שילבשו. המונח "פרנץ’ מניקור" נקבע כסימן מסחרי בשנת 1978. למרות שהפרנץ’ המסורתי הוא פס לבן אטום ולק ורוד או בז’ מעליו, הפרנץ’ האמריקאי מתהדר בפס לבן חלבי וצבע ורוד זרחני צועק. אצלנו מקובל לצבוע את פס הפרנץ’ בשלל גוונים מצהוב ועד שחור וכן להוסיף עיטורים כגון מדבקות , יהלומים, חותמות או ציורי פרחים.

צעד אחר צעד לפרנץ’ מניקור מושלםהכנה:
הסירי שאריות צבע מהציפורניים, נקי אותן טוב טוב טוב!!! לפני שאת מתחילה את מלאכת העיצוב. מרחי על העור מסביב לציפורנים מרכך עור והכניסי את האצבעות  לקערת מים חמימים לשלוש דקות. דחפי את העור בבסיס הציפורן (בשום אופן לא לגזור) בעזרת דוחף עור כדי להגדיל את מראה הציפורן. יש לנגב טוב את הציפורן וסביבתה ולעבור עליה שוב עם צמר גפן טבול אלכוהול כדי ליבשה משומני הקרם לאחיזה מושלמת של הלק.

עיצוב
בדקי שקצות הציפורניים זהות באורך המראה שלהן. האורך המרבי של ציפורן ארוכה הוא כשליש מאורך כל הציפורן. את יכולה לעצב את ציפורנייך עם פרנץ’ גם אם הן לא ארוכות בתוספת קו לבן דק מאד בקצה. זכרי – ככל שתרחיקי את ה"קו הלבן" כלפי חוץ, בסיס הציפורן יראה ארוך יותר (שזה מצוין), הקו הרחוק ביותר לקביעת תחילתו של "הפס הלבן" הוא קצה האצבע שלך.

והגענו ללק עצמו…

בעזרת מכחול הלק הלבן סמני את הקצה החופשי של הציפורן כשאת עוקבת עם המכחול אחר קו החיוך של הציפורן. אם את מתקשה לצייר את הקו אחיד, את יכולה לסמן את קו הפרנץ’ בעזרת מדבקות מיוחדות שנועדו לכך או פשוט בעזרת נייר דבק אשר יוסר לאחר שהלק הלבן יבש. המתיני ליבוש ומרחי שכבת לק ורוד שקוף ומעליו משמר לק או מייבש לק שיעניק לו סיומת מבריקה. או "טופקוט טינט" בגוון האהוב עליך(ורוד או סגול אפשר גם כחול או צהוב או שילובים בינהם. לאחר שמייבש הלק יבש הניחי טיפת שמן הזנה על קפל העור שמסביב לציפורן. השמן יזין את העור וימנע את התייבשותו. 
 צעד אחר צעד לפרנץ’ מניקור מושלם
זהו, הידיים הן כרטיס הביקור שלך. ציפורני היד המעוצבות בפרנץ’ נראות טבעיות ונקיות. אם את רוצה ציפורניי רגליים מטופחות (ומי לא) התחילי קודם ברגליים כדי לא להרוס את פרנץ’ הידיים במהלך הטיפול ברגליים.

פרנץ’ בציפורניים בנויות:
מראה הפרנץ’ בציפורניים בנויות נקרא PINK & WHITE . טרנד זה של פרנץ’ בנוי, כבש לאחרונה גם את הארץ ומכונים נבחרים מעניקים את השרות היוקרתי.
אין להתבלבל בין פרנץ’ קבוע לפרנץ בנוי. בעוד בפרנץ’ קבוע נהוג לצייר את הפס הלבן בעזרת לק פרפקט מיוחד הרי שאת הפס הלבן בשיטת ה PINK & WHITE בונים בעזרת אקריל לבן או ג’ל. בכל מילוי בונים את קו החייכן הלבן מחדש כך שהעבודה דורשת הבנה, ידע ומצוינות מצד טכנאית הציפורניים.
צעד אחר צעד לפרנץ’ מניקור מושלם
הכללים למראה הפרנץ המושלם :

  1. פרופורציה.  היחס בין החלק הורוד של הציפורן לחלק הלבן חייב להיות 2/3 ורוד 1/3 לבן.
  2. כל הציפורניים חייבות להיות באותו אורך ובאותו עיצוב.
  3. הפרנץ בכל הציפורניים זהה.

עכשיו כשקצות אצבעותייך מעודנות ורכות מאי פעם, המראה האביבי והחגיגי הוא בהחלט את ! גוונים בהירים וטבעיים שמתאימים באופן מופתי לכל מה שתבחרי ללבוש בערב החג ובימי השמש שיבואו אחריו.
צעד אחר צעד לפרנץ’ מניקור מושלם
   
 

 עמוד זה נצפה: 327 פעמים

כתבות בניית ציפורניים

אני מאשר/ת קבלת דיוור