חיפוש באינדקס עסקים

צבע שיער אורגני – שוורצקופף

פורסם מאת: barosh בתאריך: 24 מרץ 2011

צבע שיער אורגני - שוורצקופףהאם אתם משתמשים מושבעים בצבעי שיער, בעל מודעות אקולוגית? סרבני שימוש באמוניה או ספקני צבע? לרוב אינכם יכולים לקבל את מה שאתם רוצים, כמו למשל התחכום של פרארי בשילוב עם הטכנולוגיה הנקייה של הפריוס.

מעתה אין צורך להתפשר על הביצועים של צבע השיער שלנו, וזאת הודות למהפכת הצבע החדשה והאורגנית מבית שוורצקופף פרופשיונלESSENSITY.

צבע השיער ESSENSITY (אסנסיטי) הינו בעל ביצועים יוצאי דופן בתחום צבעי השיער. הוא הצבע הראשון בעולם, אשר מציע תרכובת קרמית חדשה, נטולת אמוניה וחסרת ריח, שהינה חופשיה מסיליקונים, אלכוהול, חומרי צבע מלאכותיים. הוא הצבע היחידי בעולם, אשר מכיל מעל 90% תמציות טבעיות ומרכיבי טיפוח וטיפול אורגניים טהורים ביותר, השומרים על רכות השערה ומגנים מפני קרני UV ונזקי חום וקור.

בהשפעת נטייתו של הצרכן לעבר סגנון חיים בריא, פיתחו שוורצקופף פרופשיונל את סדרת צבעי השיער ESSENSITY, הצבע הינו מותג המצביע על סגנון חיים, איכות חיים ומודעות עצמית. הצבע, הראשון בשוק המשלב מוצר בעל ביצועים גבוהים, יחד עם רמה גבוהה של טבעיות, תוך דאגה לכם ולסביבה.

 
צבע שיער אורגני - שוורצקופףצבע שיער אורגני ESSENSITY, מעניק לנו את המיטב משני העולמות –
ביצועי צבע יוצאים מן הכלל עם יכולת הבהרה עד 4 טונים וכיסוי מושלם לשיער שיבה המועצמים על ידי הטבע. צבעי ESSENSITY בעלי טכנולוגיה ייחודית המשלבת רכיבים טבעיים כגון:

  • תמצית שמן אורגני זרעי ענבים מועשר בוויטמין C ו-E.
  • Ectoin מגן על ייצור הקרטין ואחראי לבניית סיבי השערה. משמש כרכיב פעיל המגן על העור מפני נזקי הסביבה, כמו זה הנגרם על ידי קרינת UV.
  • תמצית קמומיל אורגנית להרגעת, ובעלת תכונות אנטי-אוקסידנטיות נגד רדיקלים חופשיים.
  • תמצית שעוות דבורים טבעית – המכילה חומרים מזינים, מינרליים וויטמין A, המעניקים גמישות וברק טבעי.

צבעי ESSENSITY הינם בעלי מחויבות אקולוגית והם שומרים על איכות הסביבה. אריזות המוצרים עשויים 100% מחומרים הניתנים למחזור.

צבע ESSENSITY מבית שוורצקופף פרופשיונל משווק רק במספרות המובחרות ברחבי הארץ.עמוד זה נצפה: 519 פעמים

כתבות

אני מאשר/ת קבלת דיוור