חיפוש באינדקס עסקים

צבעי שיער

פורסם מאת: barosh בתאריך: 13 ינואר 2008

צבעי השיער כיום עשירים בעוצמתם ומיוצרים בשילוב של פיגמנטים חדשניים היוצרים בשיער אלמנט של ברק ועוצמת צבע דומיננטי במיוחד. מעצב השיער מחולון, ניסו אשכנזי מסביר כי גווניי החום הטבעי כובשים את עולם צבעי שיער - מגמות קיץ 2008האופנה בכלל ואת תחום אופנת השיער בפרט כאשר הבסיס לכל גוון יהיה פיגמנטים חומים בכל רמות הבהירות הקיימות בסקאלת הצבעים. מתוך למעלה מ-120 גוונים לבחירה הקיימים בקטלוגים השונים ניתן לבחור גוון ספציפי בהתאם לצבע העור, בהתאמה לגוון העיניים ולפי רצון הלקוחה במקביל למגמות העדכניות. מעצבים רבים בעולם מעדיפים כיום שימוש בגוונים טבעיים וגם בתחומי האיפור נראה כי הצבע המועדף הוא ממשפחת גווני החום.
חום סגול עמוק – יוצר בשיער גוון כהה ועמוק המעניק סוג של מעטפת עם פיגמנט "חם" על בסיס הגוון הטבעי – חום.
חום אדמוני כהה – יוצר בשיער גוון חום אדמה אופנתי במיוחד אליו משתלבים פיגמנטים שונים המבוססים על חום בהיר עם גוון אדום.
נשים שאינן מעוניינות ליצור שינוי קיצוני, יכולות לבחור אופציה של גיוון השיער על ידי יצירת פסים עדינים המשתלבים באזורים שונים בשיער ויוצרים בו תנועה ומשחק של אופנה בגוונים. פסים אופנתיים דקיקים יהפכו כל שיער טבעי לאופנתי יותר אך עדיין ישמרו על סגנון המראה הטבעי הקלאסי והשמרני. הצבע החום נחשב לצבע מושך, מעניק עומק לשיער וגם יכול לשמש כפתרון טכני היוצר מעטפת לשיער פגום שנהפך להיות בהיר עם הזמן. הגוון החום צובע שיער בהיר באופן מושלם ומכסה את מה שקיים לכן לאחר הצביעה השיער ייראה בריא ומסודר יותר באופן יחסי.
כיסוי גוונים בהירים – גם כאן אופציית השימוש בצבעים החומים מועדפת מכיוון שהפיגמנט הבסיסי של הצבע משתלט על הגוונים הזהובים ומכסה אותם בצורה אופטימאלית.

 עמוד זה נצפה: 418 פעמים

כתבות

אני מאשר/ת קבלת דיוור