חיפוש באינדקס עסקים

פרנץ’ מניקור צעד אחר צעד

פורסם מאת: barosh בתאריך: 2 פברואר 2010

מראה פרנץ’ מניקור נחשב ל’קלאסיקה האולטימטיבית’ של מראה מטופח ואנו עדות לכך שצורת הציפורניים הצבועות בצבע לבן חיוור ואטום מנצחות כל גוון לאק שמנסה לכבוש טרנד אופנתי. אבל, מה עושים כדי שהלקוחה אכן תוכל לשמר את התוצאה הסופית לאורך זמן? איך מתמודדים עם מלחמת החורמה שאנו נדרשותפרנץ’ מניקור צעד אחר צעד לה – ציפורן אחר ציפורן להשיג את הדיוק האחיד של קו הפרנץ’ המעוגל? כיצד היד המיומנת ביותר הנדרשת לעבוד באופן מדוייק עד כמעט בלתי אפשרי, תוכל “להשתלט” על החומר האקרילי?
סימונה שויקי, מדריכה בכירה ברשת נייל סטודיו מסבירה:
גם בתעשיית הציפורניים העולמית ידעו כי טכניקות העיצוב למראה הפרנץ’ הקבוע מוגבלות. ככל שתהיה שליטה על מכחול, עדיין התוצאה הסופית אינה יוצרת קו מעוגל, מעוצב ואחיד באבקות האקריל הלבנות האמורות לייצר עבורנו את המראה הכל-כך נקי ומטופח.
לפיכך, אחד הפתרונות שמציעה תעשיית הציפורניים העולמית הוא מכשיר ה-Q-FRENCH שפותח בארה”ב והוא בא לסייע לטכנאיות הציפורניים להפוך את קו הפרנץ’ לקבוע, מעוצב, אחיד ומדוייק להפליא. המכשיר הוא ערכה של 3 דיסקיות שבכל אחת מהן מופיעים 3 גדלים שונים על פי מידת הציפורן הרצויה. הדיסקיות מבצעות חיתוך מדוייק ומוקפד של האקריל הלבן ועושות עבורנו את העבודה באופן מהיר, קל ונוח ליצירת קו – פרנץ’ מניקור מעוגל ומושלם. מדובר בתבנית עבודה של פיסת מתכת מעוגלת המאפשרת יצירת זוית מעוגלת לקו הפרנץ באופן אחיד וכן, היא משמשת לגריפת החומרים העודפים שנותרים מקו הפרנץ’.

טכניקת העבודה צעד אחר צעד:

פרנץ’ מניקור צעד אחר צעד

לאחר הכנת הציפורן, בצעי התאמה לקו הפרנץ’ הרצוי מבין הדסקיות

פרנץ’ מניקור צעד אחר צעד

הניחי כדור אקריל לבן – טיפקס על הקצה החופשי של הציפורן והדקי אותו

פרנץ’ מניקור צעד אחר צעד

המתיני מעט עד לקבלת מראה מט. טבלי בנוזל אקריל את הדסקית הנבחרת

פרנץ’ מניקור צעד אחר צעד

בצעי חיתוך של קו הפרנץ’ הרצוי וגרפי את החומר העודף. נקי את הדיסקית משאריות לקראת השימוש הבא

פרנץ’ מניקור צעד אחר צעד

כעת, המשיכי לבנות את יתרת הציפורן באקריל ורוד או שקוף עפ”י בחירתך

פרנץ’ מניקור צעד אחר צעד

הניחי לחומר להתייבש ולאחר מכן שייפי כרגיל והבריקי את הציפורןעמוד זה נצפה: 564 פעמים

כתבות בניית ציפורניים

אני מאשר/ת קבלת דיוור