חיפוש באינדקס עסקים

פרו פרו – תכשיטים בהדבקה

פורסם מאת: בתאריך: 8 מרץ 2012

פרו פרו - תכשיטים בהדבקה. צילום: דודי חסון.רוני רוס, יזמית בנשמתה המוכרת מתחום ההיי-טק, המציאה מוצר ייחודי וראשון בעולם דווקא בתחום האופנה: פרו פרו – תכשיטים בהדבקה לגוף. החזון שהנחה את רוס בגיבוש המוצר הוא לשחרר את התכשיט מהצורך להיות תלוי – על הצוואר, על פרק היד, או על תנוך האוזן – ולאפשר לתכשיט להפגין את עצמו בכל מקום על הגוף – על הכתף, על הזרוע, על הגב, על הירך או שוק הרגל.

"הגעתי לרעיון כאשר הוזמנתי לארוחת ערב הודית" אומרת רוס, "לבשתי סארי והדבקתי טיקה על המצח. הסתכלתי על עצמי במראה וחשבתי – איזה כיף היה אם הייתי יכולה להדביק תכשיט שלם על עצמי ולא רק טיקה קטנה".

הרעיון התגבש לכדי מוצר בתהליך של כמה חודשים שכלל תכנון של דוגמאות מרהיבות בעזרת מעצבות בוגרות שנקר ופיתוח של תשתיות נכונות המתאימות להדבקה על הגוף.

התכשיטים של פרו פרו עשויים מאבני חן המורכבות יחד על גבי תשתית גמישה ושקופה. מסירים את התכשיט כיחידה אחת מהאריזה ומדביקים. עם גמר השימוש, מנתקים את התכשיט מהגוף ומצמידים מחדש לאריזה עד השימוש החוזר – פשוט וקל.

את התכשיטים נתן לפרוס על פני שטח רחב בלי להיות מוטרדים מבעיות של כוח משיכה ובלי צורך בשרשראות. הם מאפשרים חשיבה יצירתית של הדבקות בצורות סימטריות או א-סימטריות תוך שילוב מספר תכשיטים על מנת ליצור אפקטים חדשים ומעניינים.

הקולקציה של פרו פרו כוללת עשרות עיצובים שונים בצבעוניות עשירה ומתחדשת, משווקת במארז הכולל הוראות שימוש. את תכשיטי "פרו-פרו" נתן להשיג ברשת חנויות פקטורי 54 ורשת ז’ק קובה.

פרו פרו - תכשיטים בהדבקה. צילום: דודי חסון.

פרו פרו - תכשיטים בהדבקה. צילום: גיא רוס.
פרו פרו – תכשיטים בהדבקה.עמוד זה נצפה: 242 פעמים

כתבות

אני מאשר/ת קבלת דיוור