חיפוש באינדקס עסקים

פסו מדיס – מטפלים בקשקשת

פורסם מאת: בתאריך: 9 פברואר 2012

פסו מדיס - מטפלים בקשקשתחודשי מרץ ואפריל ממלאים את רובנו בתחושה מרגשת של התחדשות, הקור מפשיר לו ומאפשר להיחשף סוף סוף לשמש החמימה להשתחרר, גם ריח הים כבר מורגש באוויר.

בחודשים אלה מגיעה לשיא תפארתה גם מחלת הפסוריאזיס הכרונית המעיבה על איכות החיים של הסובלים ממנה, וגורמת למבוכה, חוסר נוחות או גרד. שכיחותה עומדת על 3% מהאוכלוסייה – כ-120,000 איש בישראל, הסובלים מהמחלה בדרגות קושי שונות ללא קשר לגיל.

התופעות כוללות עור אדום בעל מראה מקולף עם קשקשת לבנה כסופה. הן יופיעו בד"כ באזור המרפקים, הברכיים והקרקפת, אולם ישנם מקרים קשים במיוחד בהם המחלה תתפשט לחלקים נוספים בגוף עד כדי שטח כל הגוף כולו.

מחלת הפסוריאזיס שונה מחולה לחולה, הן בעוצמתה והן באזור בו היא פורצת. בכל המקרים המחלה היא כרונית ומהרגע שהיא פורצת, היא נשארת בגוף לנצח ופורצת לסירוגין בעיקר בעיתות לחץ. יחד עם זאת, ניתן להקל משמעותית את כל התופעות הקשורות בה. תופעות אלו הן תוצאה של תאי עור מתחלפים בקצב מוגבר מהרגיל.

חברת קאמדיס המשלבת מומחיות בצמחי מרפא וניסיון מחקרי וקליני רב, יחד עם ידע עתיק מהרפואה הסינית, מציגה את פסו מדיס – סדרה מדעית טיפולית המעניקה הקלה ניכרת לתופעות שממנה סובלים החולים בפסוריאזיס – קשקשת, יובש קיצוני, אדמומיות, גירוי, גרד, סדקים או קילוף עור הגוף, הפנים והקרקפת.

סדרת פסו מדיס כוללת שלושה תכשירים ומציעה טיפול משולב באמצעות קרם גוף, שמפו וקרם לחות לקרקפת. המוצרים מבוססים על תמציות צמחים אשר מיוצרות בטכנולוגיה מיוחדת שמפיקה את תמציות הצמחים מרוכזות בעלות פעילות ביולוגית גבוהה במיוחד. השילוב בין סגולות תמצית הצמחים ובין השיטות הביו טכנולוגיות המתקדמות, מאפשר לחברת קאמדיס לפתח פתרונות חדשניים וטבעיים להקלה מהירה, להבראת העור ולמראה חיוני ורענן בעל  פעילות אנטי דלקתית ופעילות המווסתת את היווצרותו של עור קשקשי. הוא גם יעיל בשמירה על הלחות הטבעית של העור. המוצרים מתאימים למבוגרים ולילדים מגיל 3.

מוצרי הסדרה:

  • פסו מדיס קרם גוף – מיועד לוויסות הקשקשת, להרגעת יובש, אדמומיות וגירוי בעור הגוף.
  • פסו מדיס שמפו- מיועד לטיפול בעור קרקפת יבש וקשקשי. מסיר קשקשים, מפחית אדמומיות וגרד.
  • פסו מדיס קרם לחות לקרקפת – מרגיע קרקפת מגורה, מרכך עור קשקשי, אדמומי ומגרד בקרקפת.

 עמוד זה נצפה: 356 פעמים

כתבות

אני מאשר/ת קבלת דיוור