חיפוש באינדקס עסקים

פילינג

פורסם מאת: barosh בתאריך: 18 פברואר 2008

קילוף העור (פילינג), הוא תהליך קוסמטי בו מוסרים תאי העור המתים ונחשפים תאי עור חדשים למראה צעיר ומלא חיים. הפילינג יכול להתבצע ע"י מספר דרכים: סיבון במקלחת ע"י ליפה, שימוש בחומצות טבעיות (פפאיה, פילינג פסיפלורה - SGRפסיפלורה, תפוחי עץ ועוד), שימוש בחומרים כימיים (מלחים, חומצת פנול ועוד) ובאמצעות טיפולי לייזר.
כבר במצרים העתיקה (סביבות 3000 לפנה"ס) התבצעו טיפולי פילינג תוך שימוש במלח, חלב מוחמץ וקליפות של ענבים. בתחילת המאה ה-19 סלוני יופי וטיפוח ברחבי אירופה החלו להציע טיפולי פילינג תוך שימוש בחומצות צמחיות מוחלשות. באמצע המאה העשרים החלו טיפולי פילינג המבוססים על חומרים כימיים ומשנות ה-90 של המאה העשרים החלו טיפולי לייזר להיכנס לשימוש בטיפולי פילינג.
חברת SGR (מוצרי טיפוח טבעיים) מציעים קרם פילינג פעיל המקלף ומסיר תאי עור מתים, לכלוך, מרענן את מראה העור ויוצר תהליך ניקוי עמוק בעזרת מיצוי הדס, הלימון והנענע. גרגרי הפילינג נבחרו בקפידה תוך הקפדה כי התכשיר לא יותיר שריטות או גירוי לאזורים רגישים, זאת הודות לגרגרי פסיפלורה, גלעיני אפרסק טחונים ואדמה דיאטומית הסופחת את שיירי התאי עור המתים והסבום.
הפילינג מסיר בעדינות את שכבת התאים המתים מהעור, מנקה את הנקבוביות ואתהעור לעומק, מחטא ומתקן נזקים ברקמת העור בזכות תכולת שמן המי-צ’אנג שבו, הנותן ארומת תפוז-קינמון.עמוד זה נצפה: 438 פעמים

כתבות

אני מאשר/ת קבלת דיוור