חיפוש באינדקס עסקים

פיטו-פריז’ משיק את PhytoDefrisant ג’ל טבעי ללא שטיפה להחלקה ולהגנת השיער

פורסם מאת: בתאריך: 13 אוגוסט 2014

מותג מוצרי השיער היוקרתי פיטו פריז משיק את "פיטודפריזנט" – ג’ל טבעי לשימוש ללא שטיפה, להגברת תוצאות העיצוב, להחלקת השיער בפן ולהגנתו  ומניעת נזקים הנגרמים כתוצאה מחשיפה לחום ישיר.

נוסחה ייחודית המאגדת תרכובת צמחים (99%) ללא כימיקאלים בעלת פעילות כפולה: מסייעת בהחלקת שיער גלי או מתולתל בעזרת מייבש השיער (הפן) ובה בעת מגנה על השיער מנזקי חום הפן.
 
התכשיר מוצע במרקם ג’ל קליל שאינו שומני המאפשר חדירת הפורמולה לסיבי השיערה בשל שילובן של מולקולות קטנות של תרכובת צמחית הכוללת מיצוי מתפרחת החלמית  (מוכרת בשמה המקומי: חוביז’ה) הידועה ביתרונותיה לחיזוק שורש השיערה. בנוסף שולבה בתכשיר תמצית שורש החזרת העשירה בפלבנואידים  ובמינרלים. החזרת בעלת כמות מרשימה של מספר רכיבים: מגנזיום, אשלגן, סידן, ברזל, נחושת, זרחן וגופרית המעצימים  את תרומתם לתכשיר. כמו כן מועשר המוצר בתמציות קמומיל ומרווה הידועות ביעילותן באיחוי קצוות מפוצלים. על מנת להבטיח "כליאה" של התרכובת הצמחית בין סיבי השיערה מועשר המוצר בשרף טבעי המופק מצמח הכלך. זה יוצר ציפוי, "העוטף" את השיער בתרכובת הצמחית, מונע ממנה לזלוג החוצה ומגן על השיער מפני החום הישיר. 

חווי פילוסוף ביולוגית ומנהלת ההדרכה ב’פיטו פריז’,  מדגישה:  "המוצר בעל אפקט מצטבר ושימוש ממושך בו יעניק מראה חלק ומבריק יותר לשיער. בתום חפיפת השיער וכשהשיער עדיין רטוב, יש למרוח את הג’ל לאורך מסרק-דק ולסרקו מהשורש עד הקצה. לא לשטוף!  יש לייבש ולעצב עם מיבש שיער (הפן) המתאים לשימוש יום יומי".

להשיג ברשתות הפארם בבתי המרקחת ובבית הטבע

שפופרת חסכונית של 100 מ"ל עולה 90 ש"ח
להשיג:  ברשת סופר-פארם, ניו פארם, בתי המרקחת ובתי הטבע ברחבי הארץ.עמוד זה נצפה: 398 פעמים

כתבות

אני מאשר/ת קבלת דיוור