חיפוש באינדקס עסקים

פטריק קמרון מציג

פורסם מאת: בתאריך: 7 אוגוסט 2012

פטריק קמרון מציג צילום: פורטל בראש, תומסאמש התקיים אירוע עיצוב שיער ייחודי ומרשים של האקדמיה לעיצוב שיער מוטיה רובין אשר אירחה את מעצב השיער הבינלאומי פטריק קמרון מניו זילנד שערך בפני מאות מעצבי שיער סמינר תסרוקות.

את האירוע פתחה תצוגת שיער מרהיבה במגוון סגנונות של הצוות האומנותי של האקדמיה לעיצוב שיער מוטיה רובין שסחטה תשואות רמות מהקהל שנכח באירוע.

לאחר מכן עלה על הבמה פטריק קמרון שהדגים ביצוע של תסרוקות צעד אחר צעד. בסגנונו המיוחד ובדרך הנחייתו השונה הצליח קמרון לשבות את לב הקהל בתצוגה מרשימה שהוצגה לראשונה בישראל (זהו ביקורו הראשון של פטריק קמרון בארץ הקודש).

  ♦  גלריית תמונות סמינר פטריק קמרון.

בין האורחים באירוע נצפו: היבואן של מוצרי בייביליס פרו בישראל יניב שושן שפרס את חסותו על האירוע ונקלט במצלמה בין היתר עם מעצבי השיער יגאל סיץ’ (פתח תקווה) ואבנר מלכה (תל אביב), מנהלי חברת וולה פרופשיונלס – איציק, סופי ועופר, דוד בלחנס – מנכ"ל בראש פרסום ושיווק (פורטל בראש ומגזין הדליין) חיים (פורטל בראש), לימור קפון (הדליין), מעצבי השיער אבי משיח (חולון)שתפס את פטריק בצילום אישי, מעצבת השיער החיפאית סיון מדמוני שהגיעה במיוחד מהצפון ולאחרונה השיקה אתר אינטרנט חדש, מעצבי שיער אבי ניר מוטולה (מספרת ידברו עליך, ראשון לציון) המתמחה בעיצוב תסרוקות ערב וכלות הגיע להתרשם מיכולותיו של קמרון, מעצב השיער והתסרוקות גיורא יצחקוב (ראשון לציון), יאיר מנדל (בנימינה) – מדריך בחברת שוורצקופף פרופשיונל, מעצבת השיער קרן בניסטי (חיפה), מעצבת השיער דנית אנקר (חולון), מעצב השיער עופר דנה (קרית ביאליק), מעצב השיער ניסים מור ואורחים רבים נוספים.

אבי משיח ופטריק קמרון. צילום: פורטל בראש, תומס

במרכז: אבי ניר מוטולה, מספרת ידברו עליך. צילום: פורטל בראש, תומס

לימור קפון (הדליין) וסיון מדמוני. צילום: פורטל בראש, תומס

ניסים מור ופטריק קמרון. צילום: מערכת בראש, תומס

יניב שושן ויגאל סיץ’. צילום: פורטל בראש, תומס

גיורא יצחקוב. צילום: פורטל בראש, תומס

יניב שושן ואבנר מלכה . צילום: פורטל בראש, תומס
יניב שושן ואבנר מלכה . צילום: פורטל בראש, תומסעמוד זה נצפה: 426 פעמים

כתבות

אני מאשר/ת קבלת דיוור