חיפוש באינדקס עסקים

פורים 2009 – מראה סמוראי אבי מלכה

פורסם מאת: barosh בתאריך: 19 פברואר 2009

לקראת חג פורים, רובנו מתחילים לתכנן את המראה השונה ביותר, המקורי ביותר והנועז ביותר, כזה שיגשים לנופורים 2009 - מראה סמוראי אבי מלכה פנטזיה רחוקה ויהפוך אותנו לאותה הדמות שתמיד חפצנו להיות.

מעצב השיער אבי מלכה לשוורצקופף יעזור למתלבטים שעדיין לא החליטו איזה מראה יקנו לעצמם ביום חג הפורים ומציגים: כל השלבים לקבלת מראה פורימי בסגנון סמוראי/יפני.


מעצב השיער אבי מלכה המתמחה בעיצוב תסרוקות ופרזנטור חברת מוצרי העיצוב והטיפוח לשיער שוורצקופף שאחראי על מראה האישה היפנית, מאמין שהיפנים המודרניים מרותקים מהדואליות והדיכוטומיה שבין טוב לרע, חושך ואור, שחור ולבן ונושא זה הופך את ההופעה  החיצונית שלהם למרתקת ומסקרנת "אין תחפושת מתאימה יותר ממראה היפנית.

פורים הוא חג של שמחה, והמנהג להתחפש מגביר את השמחה ומאפשר לכולם להפוך ליום אחד לאישיות שונה ויוצאת דופן, בני הנוער מטבעם מרדניים, וחג פורים מאפשר להם להשתובב".


על מנת ליצור את המראה יש לבצע מספר שלבים:

  • בשלב ראשון יש לחפוף את השיער ולייבש באמצעות פן, לאחר מכן יש לאסוף את השיער לקוקו ואת הקצוות על מנת ליצור מראה אחיד יש לקבע באמצעות ספריי סופר הולד חזק ולייבש באמצעות הפן.
  • בשלב השני יש לנפח את הקוקו באמצעות מסרק ולאסוף את השיער למראה של כדור, ושוב יש לנקות את השיער באמצעות הספריי על מנת שמראה הקוקו יהיה נקי ונפוח. כמו כן ניתן להוסיף את המקלות הסמוראי המפורסמים לקיבוע המראה. 
  • לסיום יש להצמיד בסיכות לחלקו העליון של הקוקו רשת שחורה שתכסה את חזית הפנים ולקבע אותה באמצעות מטפחות שחורות, סרטים ומגוון אלמנטים נוספים שיעניקו לראשכם מראה חזק ודומיננטי.

פורים 2009 – מראה סמוראי, באדיבות מעצב השיער אבי מלכה המציע קורס תסרוקות למעצבי שיערעמוד זה נצפה: 299 פעמים

כתבות

אני מאשר/ת קבלת דיוור