חיפוש באינדקס עסקים

פדיקור רפואי ופדיקור אסתטי לקראת החורף

פורסם מאת: barosh בתאריך: 5 אוקטובר 2010

 

הגיעה התקופה בה אנו נפרדים בהדרגה מהכפכפים והסנדלים וחוזרים לנעול נעליים סגורות. נכון שכפות הרגליים מפסיקות להיות חשופות לראווה אך זו אינה סיבה לדחוק אותן לפינה ולא להתייחס אליהן. כפות הרגליים שלנו פדיקור רפואי ופדיקור אסתטי לקראת החורףעובדות קשה בחום הקיץ ורגע לפני שאנו מכניסים אותן לנעל סגורה מגיע להן טיפת תשומת לב וטיפול פדיקור אסתטי או פדיקור רפואי (לפי הצורך) על מנת שגם בחורף כשתורידו נעליים תוכלו ליהנות מכפות רגליים בריאות ומטופחות.

לפניכם כמה טיפים לפני שאנו מוציאים את הרגל מהסנדל ומכניסים אותה לנעל.

  • טיפול פדיקור אסתטי או פדיקור רפואי לקראת החורף: אחרי הקיץ אנו עלולים לראות על כפות הרגליים עור יבש וקשיח, הסתדקות בעקבים, יבלות ואולי עוד כמה בעיות. לפני שנכניס את כפות הרגליים לנעליים תאמו פגישה עם פדיקוריסט או פדיקוריסטית מומחים לטיפול מקיף. בטיפול פדיקור לקראת החורף, המטרה היא לטפל בנושאים הקשורים לחשיפת כפות הרגליים במהלך הקיץ לחום, לחול ים, לזיעה, לאבק ולשמש. להסיר עור קשה, לחסל יבלות, לרענן ולחדש את העור.
  • טיפול בציפורניים
    אחת הבעיות שקורות בגלל נעליים סגורות הלוחצות על בהונות הרגליים, היא שהציפורניים עלולות לצמוח אל מתחת לעור וליצור מצב כואב ומציק הנקרא ציפורן חודרנית. קו הגזירה של הציפורניים חייב להיות ישר ומוקפד על מנת למנוע מהציפורניים לצמוח ולהיכנס אל מתחת לעור. טיפול פדיקור מקצועי יכול למנוע ציפורניים חודרניות ולחסוך הרבה כאב ואי נעימות.
  • בחירת נעליים נכונות:
    הנעלים גורמות ללא מעט בעיות בכפות הרגליים ולפעמים אפילו לעיוותים בכף הרגל. שיגעונות אופנת הנעליים, השפיץ, העקב הגבוה, הנעליים הלוחצות את הבהונות אחת אל השנייה, כל אלה עלולים לעלות בבעיות רפואיות בגב וגם בכפות הרגליים. לכן, נעליים נוחות, המספקות די מרחב לבהונות והמאפשרות צעידה נוחה הן המומלצות מבחינה רפואית.

פדיקור רפואי ופדיקור אסתטי לקראת החורף.
באדיבות: אלי לב – חברת מדיקל לב פדיקור רפואי.עמוד זה נצפה: 268 פעמים

כתבות

אני מאשר/ת קבלת דיוור