חיפוש באינדקס עסקים

פדיקור רפואי בתל אביב

פורסם מאת: בתאריך: 13 ספטמבר 2012

פדיקור רפואי בתל אביבפדיקור רפואי בתל אביב
פדיקור רפואי שונה במהות מטיפול פדיקור רגיל. פדיקור רפואי מיועד לטיפול בבעיות בכפות הרגליים ולא רק להחליק את כף הרגל ולעצב את ציפורני הרגליים. כעיקרון כל אחד זקוק לטיפול פדיקור תקופתי על מנת להסיר את העור היבש והמת מכפות הרגליים, לגזוז ולעצב אתציפורני הבהונות וליהנות מכפות רגליים חלקות, נעימות למגע ויפות למראה.

הצורך בטיפולי פדיקור רפואי מתחיל כשמתגלה בעיה בכף הרגל כמו: ציפורן חודרנית, יבלות שטחיות, יבלות מכאניות (הידועות גם בשם יבלת מסמר או יבלת שורש), אקזמה בכפות הרגליים, פטרת ציפורניים.

הפדיקור הרפואי מחליף במרבית המקרים את הטיפול הרפואי בבעיות האלה בכפות הרגליים. שלא כמו טיפולים רפואיים אין כאן שימוש בתרופות בבליעה המשפיעות על כל הגוף ולא רק על כפות הרגליים ואין שימוש בניתוח המשבית את המטופל או המטופלת לפרק זמן. טיפול פדיקור רפואי מטפל נקודתית באזור הבעייתי באמצעות טכניקות, מכשור ותכשירים שאינם משפיעים על כל הגוף או על המשך תיפקוד תקין.

כמו הרופא, גם הפדיקוריסט הרפואי או הפדיקוריסטית הרפואית מטפלים בבעיה תוך שמירה על סטריליות האזור המטופל על מנת למנוע זיהומי משנה בעקבות הטיפול.

לא כל פדיקוריסט או פדיקוריסטית יכולים לצבע טיפולי פדיקור רפואי. נדרשת הכשרה מיוחדת בתחום על מנת לאפשר טיפול אפקטיבי שכן לא מבודר רק בטיפול קוסמטי אלא ממש טיפולרפואי לחיסול הבעיה המציקה. מטפלים מוסמכים לפדיקור רפואי ניתן למצוא בכל רחבי הארץ. די לערוך חיפוש באינטרנט "פדיקור רפואי" בתוספת העיר או הישוב בו אתם מתגוררים על מנת למצוא את המטפל המוסמך להעניק לכם טיפול מקצועי. למשל, פדיקור רפואי בתל אביב יניב רשימה של מכונים וקליניקות המציעות טיפולי פדיקור רפואי בתל אביב.

שניים מהטיפולים הנפוצים ביותר בתחום פדיקור רפואי הם טיפול בפטרת ציפורניים וטיפול בציפורן חודרנית. רופאי עור נוטים לטפל בבעיות אלה באמצעות ניתוח (לציפורןחודרנית) או נטילת תרופות (לפטרת ציפורניים). פדיקור רפואי מציע טכניקות עדינות יותר אך לא פחות אפקטיביות לטיפול בבעיות אלה.

הטיפול בציפורן חודרנית נעשה בהדרגה כשהציפורן הבעייתית "מונחה" לצמוח במקום הטבעי מבלי לחדור אל מתחת לעור והטיפול בפטרת ציפורניים עושה שימוש בחומרים אנטיספטיים המחסלים בהדרגה את הפטריה ללא צורך לבלוע תרופות חזקות ובעלות תופעות לוואי לא נעימות במערכות שונות של הגוף. כיום אנו רואים גם שימוש בלייזר לטיפול בפטרת ציפורניים. קרן הלייזר מונחה אל מוקד צמיחת הפטריה ומחסל אותה משורש.

לכן, אם מציקה לכם בעיה בכף הרגל, לפני שתפנו לרופא נסו להיעזר בטיפול מקצועי של פדיקור רפואי. אולי תוכלו להמנע מהטיפול הפולשני והמכאיב של הרופא, אולי תוכלו להימנע מנטילת תרופות ועדיין להיפטר מהבעיה בקלות ויעילות.

לאתר של מומחה פדיקור רפואי בתל אביב – אלי לב.

פדיקור רפואי בתל אביב
פדיקור רפואי בתל אביבעמוד זה נצפה: 14 פעמים

כתבות

אני מאשר/ת קבלת דיוור