חיפוש באינדקס עסקים

פאנקי בחורף

פורסם מאת: barosh בתאריך: 6 נובמבר 2007

פאנקי בחורף – את החורף הקרוב מקבלים ברשת האופנה לצעירות "פאנקייר"  עם קולקציה עשירה ומגוונת אותה מציגה הפרזנטורית של המותג, הזמרת גילת הלל. הקולקציה לחורף הקרוב מאופיינת במיזוג בין אלמנטים שונים היוצרים מראות מגוונים מהאלגנטי ועד הנועז.
פאנקי בחורף - גילת הלל לפנקייר
שילוב החומרים חדשני וכולל: מראה מתכתי חזק עם גימורים מטאליים מבריקים, לצד בדים רכים במראה מחויט וקלאסי. החיבור בין הסגנונות השונים יוצר קולקציה עם נגיעות של תחכום ונשיות עדינה, שילוב היוצר קו אופנתי בעל אמירה חזקה. הבדים בקולקציה הם בדי לייקרה ובדי סאטן ייחודיים, אריגים במראה קלאסי ומחוייט, ויניל, בדים בציפוי לכה ובד ג’רסי אשר מבצע כניסה חדשה העונה. הצבעוניות השלטת נעה בין גווני אדום לוהט,אפורים מלאנג’ים, סגול וירוק עז לצד צבעים בסיסיים כשחור, לבן.

מה בקולקציה: מכנסיים בגזרות שונות: מחויטים, מכנסי צינור, מכנסי רגלית ועוד. חולצות במגוון עיצובים: מכופתרות אלגנטיות, חולצות לייקרה בצבעים עזים וטרנדים עם מחשופים מחמיאים המתאימות בעיקר לשעות הערב,  חולצות סריג דקיקות ונעימות לכל שעה ביום, סריגים עם מחשופים ורבידות. ז’קטים קצרים מחויטים ומחוטבים עם מותן צרה וגבוהה ווסטים ומחוכים מבריקים עשויים ויניל בצבעים עזים ורוקיסטים מול ווסטים אלגנטיים המיוחדים בעיצובם. שמלות בלון במגוון בדים ועיצובים שונים. העונה נוטשים את הג’ינסים הבהירים ועוברים לג’ינסים כהים, בעיקר בגווני שחור ואפור, העוברים תהליך של ציפוי מבריק-שעווה.
פאנקי בחורףעמוד זה נצפה: 406 פעמים

כתבות אופנה סטיילינג

אני מאשר/ת קבלת דיוור