חיפוש באינדקס עסקים

פאות רפואיות – פיתרון לנשירת שיער כתוצאה ממחלה

פורסם מאת: barosh בתאריך: 16 יולי 2010

 

מעבר לכל הדאגות הבריאותיות המעיקות על חולות סרטן המטופלות בכימותרפיה קיים גם החשש מאובדן שיער והתקרחות. האישה רוצה להשתדל להמשיך לקיים אורח חיים רגיל, להמשיך להיראות כרגיל מבלי ששום דבר יסגיר את מצבה הבריאותי. נשים רבות חוששות משימוש בפאה כיון שלפאות בעבר היה מראהפאות רפואיות - פיתרון לנשירת שיער כתוצאה ממחלה מלאכותי שהזכיר שטיחון, כיסוי ראש שלא נראה טבעי.
כיום תעשיית הפאות עברה שדרוג רציני, והפאות היום לא רק נראות טבעיות לחלוטין אלא שבהרבה מקרים משמשות נשים רבות בעלות תודעה אופנתית מפותחת בחיי היום יום או באירועים מיוחדים.
סלבריטאיות רבות, כוכבות הוליווד, שחקניות וזמרות משתמשות בפאה באירוע שטיח אדום מהודרים. הפאה עברה לחזית האופנה ומשמשת כאביזר אופנה לכל דבר. לפיכך גם הפאות הרפואיות עברו מהפך רציני ומראה הפאה הרפואית טבעי לחלוטין, מחמיא ומשלים את מראה האישה.
הפאה הרפואית עשויה שיער טבעי או סינטטי, מתאפיינת בקו טבעי, מעוצבת על פי צוי האופנה האחרונים ומשמשת כתחליף מושלם לשיער הטבעי שאף ישדרג את המראה האופנתי. מומלץ לאישה העוברת טיפול כימוטרפי העומדת לחוות אובדן שיער להגיע ליעוץ עם גוף מוסמך עוד לפני שהשיער נושר, כך שניתן יהיה להתייחס לסוג וגוון השיער הטבעי תוך כדי התאמת הפאה הרפואית. פאות רפואיות - פיתרון לנשירת שיער כתוצאה ממחלה
נשירת השיער מתחילה בדרך כלל כשבועיים לאחר תחילת הטיפולים, כך שזה פרק הזמן האופטימאלי להתחיל להכין את הפאה הרפואית שלך. כשמתחילה הנשירה, לא כדאי לחכות שהתדלדלות השיער תבלוט, אלא כדאי להסתפר קצר ולהתחיל להשתמש בפאה הרפואית.
פגישת הייעוץ היא המקום והזמן הנכון לשאול את כל השאלות ולקבל תשובות. החברה שתתאים עבורך את הפאה הרפואית היא בעלת ניסיון וידע בתחום והיועצת עימה תיפגשי תדע להסביר לך את השלבים בהכנה והתאמה של פאה רפואית עבורך, להסביר על התחזוקה השוטפת לפאה, על סוגי הפאות הרפואיות וכמובן, לעזור לך להחליט לגבי גוון מבנה ועיצוב הפאה הרפואית שלך. פאות רפואיות מתאימות במיוחד למצב העדין של אובדן שיער והתקרחות אצל נשים בתוך פרק הזמן בו הן עוברות טיפולים כימותרפיים.
חשוב לציין כי נשירת השיער נפסקת בדרך כלל לאחר סיום הטיפולים הכימותרפיים והשיער חוזר לצמוח חזרה בהדרגה, כך שהשימוש בפאה רפואית הוא לפרק זמן מוגבל בלבד. המטרה היא גם להתאים ולהשלים עבורן את המראה וגם לשמור ולהגן על עור הקרקפת הרגיש תוך כדי התייחסות למזג האוויר הישראלי, ללחות ולחום. חשוב לציין כי קופות החולים משתתפות בהוצאה על הפאה הרפואית ומבצעת החזר על ההוצאה בהתאם לסוג הכיסוי הביטוחי שיש לך, כך שתוכלי לקנות הפאה הטובה ביותר במחיר שתוכלי להרשות לעצמך.

פאות רפואיות – פיתרון לנשירת שיער כתוצאה ממחלה.
באדיבות: חברת רבקה זהבי, פאות, תוספות שיער.עמוד זה נצפה: 342 פעמים

כתבות

אני מאשר/ת קבלת דיוור