חיפוש באינדקס עסקים

פאות לנשים

פורסם מאת: barosh בתאריך: 20 ספטמבר 2010

 

פאות לנשים - רבקה זהבינשים רבות מוצאות את עצמן במצב בו הן שוקלות להשתמש בפאה. פאות הפכו כבר מזמן אביזר חיוני ולא רק מסיבות אופנתיות. למרות העובדה שכוכבות הוליוודיות רבות משתמשות בפאות על מנת להתהדר בשיער מעוצב לתפארת, עדיין נשים נוטות להשתמש בפאה במקרים של נשירת שיער, התדלדלות שיער הראש ואפילו התקרחות.

נשים סובלות מנשירת שיער מוגברת בתקופות שונות של חייהן גם ללא בעיה רפואית. למשל, נשים אחרי לידה עלולות לסבול מנשירת שיער מאסיבית עד כדי יצירת קרחות קטנות בשיער הראש או מראה שיער נפול ודליל באופן כללי.

גם נשים בגיל המעבר, בתקופה בה רמת ההורמונים בגוף אינה יציבה, עלולות לסבול מנשירת שיער חזקה עד כדי צורך בשימוש בפאה.

בגילאים אחרים עלולה נשירת שיער להיגרם על ידי נטילת תרופות חזקות, טיפולים רפואיים וניתוחים. גם טיפול אגרסיבי מדי בשיער עלול לגרום לנשירת שיער מוגברת. פאות לנשים במצבים כאלה הן אביזר חשוב. השיער הוא אלמנט מרכזי ביופיין של נשים.

שיער יפה ומעוצב הוא כתר לראשה של האישה, מקור לגאווה וביטחון עצמי. במקרים בהן קיימת נשירת שיער ההופכת את השיער לדליל ואפילו לשלבי התקרחות הופכת הפאה להיות עוגן לתחושת הביטחון העצמי של האישה, בסיס להמשך אורח החיים כרגיל למרות נשירת השיער. הפאות המוצעות לנשים בימינו כל כך יפות, מעוצבות היטב ועשויות בטכנולוגיות מתקדמות כך שבמרבית המקרים אין שום אפשרות לגלות שזו פאה והשיער נראה טבעי לחלוטין.עמוד זה נצפה: 275 פעמים

כתבות

אני מאשר/ת קבלת דיוור