חיפוש באינדקס עסקים

פאות אופנתיות

פורסם מאת: barosh בתאריך: 1 אפריל 2010

עיצוב שיער - דיוויד פרץ מספרת פיור, ככר המדינה תל אביב. פאות אופנתיות.אם כאשר אתם שומעים את הביטוי "פאה" עולה בראשכם תמונה של פאה מדובללת שיער על ראשו של אדם מבוגר המנסה להסתיר את קרחתו – טעות בידכם.
צילומי קליפים, הפקות אופנה, שיער, איפור וצילומי קטלוגים שונים עושים שימוש בפאות אופנתיות אשר מעניקות להפקה את הטאץ’ המבוקש לצורך קבלת המראה המבוקש לצורך הצילומים.
אמיר זהבי, מנכ"ל חברת רבקה זהבי פאות ותוספות שיער מסביר: "שימוש בפאות אופנתיות מאפשר להפקה לבחור בדוגמנית מובילה גם אם מראה שיערה אינו מתאים לקמפיין עצמו והיא אינה מוכנה שמעצב השיער יקצץ את מחלפות ראשה. מעצב השיער האחראי על עיצוב השיער בהפקה מקבל פאה, מתקין אותה על ראש הדוגמנית והוא מבצע התאמות סופיות לצורך הצילומים".
בין ההפקות בהם נעשה שימוש בפאות של רבקה זהבי ניתן למצוא תוכניות טלוויזיה (ארץ נהדרת, אמאל’ה, האלופה ועוד), קטלוגים (הוניגמן קידס, ML, רנואר ועוד), מעצבי שיער (אמיר אליהו, חנן קמיר, דיויד פרץ ועוד), מוצרי עיצוב שיער (אינדולה), קליפים (לאב בוי – דנה אינטרנשיונל, זאת שבמקומי – קרן פלס ועוד) פרסומות (בורגר ראנץ’, תפוזינה ועוד).

קרדיט תמונה: עיצוב שיער – דיוויד פרץ מספרת פיור, ככר המדינה תל אביב. עמוד זה נצפה: 408 פעמים

כתבות

אני מאשר/ת קבלת דיוור