חיפוש באינדקס עסקים

פאות אופנה – תסרוקת מדהימה ברגע

פורסם מאת: barosh בתאריך: 27 דצמבר 2010

מה משותף לפריס הילטון, ליידי גאגא, בריטני ספירס, ג’סיקה סימפסון ועוד רבות ויפות?
לכוכבניות הצעירות והזוהרות האלה יש סוד. מה שמשותף ביניהן הוא… התסרוקת שלהן. לא שהשיער שלהן הוא מאותו צבע, או מאותו סגנון… אלא שהתסרוקת שלהם היא פאה אופנתית.

פאות אופנה – תסרוקת מדהימה ברגעיש לך אולי סוג של רתיעה טבעית מנושא הפאות, בגלל שפעם פאה היתה נראית כמו שטיחון סמרטוטי על הראש, משהו מוזר וזר שהנחת על הראש… הזמנים האלה חלפו מזמן ופאות אופנה מככבות כיום על השטיח האדום ובכל אירועי הסלבז ההוליוודיים. את אפילו לא יודעת מי חובשת פאה ומי בלתה שעות במספרה בעיצוב תסרוקת מפוארת לקראת האירוע. העובדות הן שכוכבות הנחשבות יפיפיות מדהימות, צעירות ומובילות אופנה עולמיות משתמשות בפאות אופנה כאביזר חובה שחוסך להן זמן יקר ומעיק להם שיער מעוצב למשעי בין רגע.
 
הפאה האופנתית מאפשרת לך להחליף צבע שיער ברגע, לשנות שיער ארוך או שיער קצר, שיער אסוף בתסרוקת מסוגננת ועוד.
הפאות האופנתיות של ימינו הן קלות מאוד, אווריריות ובעלות מראה טבעי. עיצוב הפאות הוא על פי הטרנדים החמים בעיצוב שיער, גם כשמסתכלים מקרוב בשבילים שבשיער הפאה, אי אפשר כיום להבחין שזו אכן פאה. ולכן אין שום סיבה שלא להתהדר בתסרוקת מפוארת באמצעות שימוש בפאה.

שוק הפאות בארץ הוא שוק מקצועי ברמה גבוהה מאוד, בעיקר בזכות המגזר החרדי הצורך פאות אופנה באופן סדיר.  הפאות המיוצרות הארץ מותאמות לאקלים המקומי החם ופאה אופנתית יכולה להפוך להיות אביזר האופנתי האולטימטיבי שלך.עמוד זה נצפה: 322 פעמים

כתבות

אני מאשר/ת קבלת דיוור