חיפוש באינדקס עסקים

עשית החלקה יפנית? ואת מרוצה? למה?

פורסם מאת: barosh בתאריך: 26 נובמבר 2010

 

עשית החלקה יפנית? ואת מרוצה? למה?החלקה יפנית היא טיפול שאמור להעניק לך שיער חלק שנראה בריא גולש מבריק באופן טבעי. לפעמים אני פוגש לקוחות שעברו החלקה יפנית לא מוצלחת ולכן אינן מרוצות ממצב ומראה השיער שלהן.
הסיבה – החלקה יפנית שבוצעה ביד לא מקצועית או שנעשתה על שיער שאינו מתאים להחלקה יפנית.

ברוב המקרים ניתן לשפר את המצב השיער גם לאחר החלקה יפנית לא מקצועית, אבל זה כרוך לפעמים בתספורת לגזירת הקצוות השרופים או הפגומים.

מתי אסור לעשות החלקה יפנית?

– אם עברת החלקה בשיטת סברה או קליאופטרה – השיער לא יוכל לעמוד בהחלקה נוספת וייפגם
במקרים כאלה אפשר להחליק את השיער בשיטה היפנית רק באזור השורשים בלי לגעת לשיער שעבר את ההחלקה בשיטות אלה.
בעקרון אין בעיה לעשות החלקה יפנית על שיער שעבר החלקה אחרת מחוץ מאלה המוזכרות למעלה, לפעמים זה אפילו מומלץ. תלוי במטרה אותה אנו רוצים להשיג.
– אם השיער עבר טיפול חינה בתקופה האחרונה ייתכן שיהיו לכך הלכות על התוצאה שתתקבל מההחלקה היפנית וצריך לקחת את זה בחשבון.

החלקה יפנית היא טיפול עמוק לשיער אך למרות עומק הטיפול אינה פוגעת או פוגמת בשיער. למרות זאת במצבים מסוימים חייבים לקחת בחשבון את מצב השיער מלכתחילה ואת היסטוריית הטיפולים שעבר.
השורה התחתונה היא שכל מי ששוקלת לעבור החלקה יפנית, ללא קשר למה שהשיער שלה עבר לפני כן, צריכה להגיע לייעוץ ואבחון השיער על ידי מעצב שיער מוסמך ומיומן בהחלקות שיער על מנת למנוע מצבים של פגיעה בשיער בעקבות החלקתו.
אסור לוותר או לדלג על שלב הייעוץ וכך תוכלי להיות בטוחה שהתוצאה תמצא חן בעינייך, שתהיי מרוצה ותמנעי מעצמך עוגמת נפש מיותרת.עמוד זה נצפה: 217 פעמים

כתבות

אני מאשר/ת קבלת דיוור