חיפוש באינדקס עסקים

עמית פרקש משמחת לפורים את ילדי עמותת "להושיט יד"

פורסם מאת: barosh בתאריך: 12 מרץ 2014

עמותת "להושיט יד" ערכה השבוע את מסיבת פורים המסורתית שלה בהשתתפות אמנים וסלבריטאים.

את הארוע פתחה מהדורת חדשות מיוחדת של חדשות 2 שהוקלטה על ידי דני קושמרו וסיפרה על הארוע עצמו, איחלה למאות הילדים האמיצים בריאות, אושר והרבה שמחה. שאפו לערוץ 2.

 
צביקה פיק הגיע ראשון בדיוק בשעה שהתבקש, החנה את היגואר בחניית הVIP ונכנס כמו מאסטרו אמיתי. הילדים ובני המשפחה קיבלו אותו באהבה גדולה וצביקה הסכים להצטלם עם מאות הילדים שביקשו ממנו.
עמוס תמם, שמכיר היטב את ילדי העמותה, ואף צילם שני פרקים של אקסטרים מייקאובר עם שתי משפחות מהעמותה התקבל בקריאות שמחה. תמם הגיע במיוחד ותימרן בין שתי הופעות של קזבלן בתל אביב אבל לא  היה מוכן לוותר על המיפגש המרגש עם הילדים.
טל מוסרי, עמית פרקש ומיכאל הנגבי לא הפסיקו להצטלם ולהעלות תמונות סלפי באינסטגרם. הנגבי הגדיל לעשות כשהתבקש להצטלם סלפי עם עשרות רבות של ילדים וילדות בפוזות ופרצופים מצחיקים, הכל כדי לשמח את הילדים.
כוכבי הילדים מהסדרות הכי חמות גאליס והחממה בהם דניאל ליטמן, דניאל מורשת, מאור שויצר, שירן סנדל, לי בירן, ליאור כהן ותובל שפיר התקבלו באהבה רבה, שרו לילדים ועשו תמונה קבוצתית ענקית.
ענהאל ועקיבא, שושי ושושה, שלא מפספסים ארוע, הגיעו עם שתי הבנות. ענהאל היתה צריכה ללכת לדגמן בארוע התנדבות שהתבקשה, אבל כשבתה שמעה שיובל המבולבל מופיע, לא היתה מוכנה לעזוב את המקום ועקיבא נשאר בייביסטר לבנות עד שתם המופע.
אור דניאל ודור דמרי הגיעו לקראת סוף הארוע. אור עלתה על הבמה והתנצלה שהגיעה באיחור בגלל תצוגת אופנה בה דיגמנה בשבוע האופנה, תצוגה שהתארכה הרבה מעל המשוער. אור המשיכה מהמסיבה לתצוגת אופנה נוספת ודור נשאר במקום להצטלם עם עשרות ילדים וילדות שביקשו ממנו ממש ביציאה.
 
נהנים עם הילדים
 
צביקה פיק הגיע ראשון מפתיע... ליבי מאושר
 
 
עמית פרקש עושה חיל לילדים
טל מוסרי עושה שמח מכל הלב
 
עמוס תמם וטל מוסרי מכירים ויודעים איך לשמח
 
אור הגיעה באיחור אבל עדיין הצטלמה עם כולם
 
מיכאל הנגבי מעלה חיוך על פניהם של הילדים צילום: ברק פכטר


עמוד זה נצפה: 370 פעמים

רכילות

אני מאשר/ת קבלת דיוור