חיפוש באינדקס עסקים

עיצוב תספורת

פורסם מאת: barosh בתאריך: 18 אוגוסט 2007

אפשרויות לעיצוב תספורת לפי סגנון אישיותעיצוב תספורת – לכל אחת ואחד מאיתנו יש את הרצון להשיג את המראה המושלם כך שיהיה הטוב ביותר דרכו, נעביר מסרים פנימיים ונחלוק רגשות עם הסובבים אותנו בקרב בני המשפחה,החברים וכמובן במקום העבודה.

חשוב לבנות תדמית אישית תוך התחשבות בנתונים הקיימים ולהתבסס על מה על מה שהיינו רוצים לשדר לסביבה בכל רגע נתון משעות היום" . המראה לפי דעתי מסביר אילן "מחולק לשלושה חלקים . מבנה פנים ,עיצוב השיער ומבנה הגוף.

ה"לוק" הכללי הסופי מושפע מכל האזורים שכן השאיפה היא להשיג מראה הרמוני וזורם . חשוב לטפל בכל אזור בנפרד אך יחד עם זאת לשמור על קשר וחיבור בין כל המרכיבים להשגת המראה הנכון והמתאים ביותר באופן אינדיבידואלי.

בכל הקשור לשיער חשוב לברר לפני בחירת התספורת ולדעת להבחין בין הרצוי למצוי  . להתבסס על המצב הקיים לזהות את הפוטנציאל ולבחור את היעד הסופי אותו מעוניינים להשיג בסוף התהליך .

טיפים לבחירת סגנון עיצוב שיער לפי מבנה פנים :
פנים מוארכות :

למבנה פנים זה אנו ממליצים לבחור בתספורות באורך בנוני ולהימנע ככל שניתן מבחירה של תספורות קצרות מדיי ( מעל הסנטר) . אורך בנוני ישמור על הפרופורציות ויטשטש  את המראה המוארך . כדי ליצור אשליה של פנים "קטנות" אפשר ורצוי לבחור בפוני סימטרי שיהיה גזור באופן ישר ביחס למצח וחלק .
פנים עגולות ( מלאות ) :
למבנה פנים זה רצוי לבחור בתספורות אווריריות,שהשיער יהיה מדורג והמראה בסופו של התהליך ייראה קופצני ומתולתל . לפנים מעוגלות עדיף ליצור טשטוש וליצור נפח ולהרחיק ככל שניתן את השיער ממסגרת הפנים .
פנים רזות וקצרות :
במקרים בהם מבנה הפנים צר /רזה/וקצר באופן יחסי מומלץ לשמור על מסגרת פנים עם שיער ארוך גזור בטכניקת "שפיצים" כך שהמראה מלפנים יהיה מחודד ובולט . לגבי האורך אני בעד לבחור בתספורות קצרות עד קצרות מאוד.עמוד זה נצפה: 319 פעמים

כתבות

אני מאשר/ת קבלת דיוור