חיפוש באינדקס עסקים

עיצוב שפתיים באמצעות סיליקון

פורסם מאת: בתאריך: 30 ינואר 2014

מספר החומרים המתאימים להזרקה לצורך מילוי ועיצוב שפתיים מצומצם יחסית היות ורוב חומרי ההזרקה המיועדים למטרת מילוי קמטים בפנים אינם מתאימים להזרקה לשפתיים.

חומרים זמניים כשמם כן הם, מדובר בסוגים שונים של חומצות היאלורניות אשר נספגים ספיגה מלאה תוך מספר חודשים. החיסרון העיקרי של חומרים אלו, הוא האפקט הטיפולי האסתטי הקצר יחסית עקב הספיגה המהירה. חסרון אחר הוא הקושי בקבלת נפח גדול במקרה של שפתים דקות במיוחד. חסרון נוסף, והפעם כלכלי יותר, הוא העלות הכספית הגבוהה הדרושה לתחזוקה קבועה של שפתים מלאות וחושניות.
חומרים קבועים  קיים חומר אחד ויחיד: סיליקון נוזלי.
הסיליקון הנמצא כיום בשוק הוא חומר בעל דרגת ניקיון גבוהה, סטרילי ביותר, המשמש ברפואה להזרקה בתוך העיניים במקרים של היפרדות רשתית. החומר מיוצר בגרמניה ובארה"ב ומאושר ע"י משרד הבריאות בארץ החל משנת 1998.
ההזרקה נעשית בפיזור נרחב במספר של מוקדים ובכמויות מזעריות בכל פעם (מיקרו טיפות). כל מיקרו טיפה נעטפת מיד ע"י רקמה צלקתית המונעת תזוזה ונדידה של הסיליקון. לכן מילוי נאות של אזור המיועד להזרקה לוקח מספר חדשים. היתרון העיקרי בשיטת עיבוי שפתיים זו, הוא  בכך שיש זמן להתרגל לתוצאה הסופית לאחר ירידת הנפיחות ולא להיגרר למצב של הזרקת יתר.

קיימת הגבלה בהגדלת שפתיים על מנת שהתוצאה תהייה אסתטית ומתאימה לפנים. השיטה ההדרגתית לטיפול עיבוי שפתיים, מאפשרת שליטה מלאה ומונעת הגדלת יתר.

www.drirenasendler.co.il
דר אירנה סנדלר- מרפאה לאסתטיקה עמוד זה נצפה: 402 פעמים

כתבות

אני מאשר/ת קבלת דיוור