חיפוש באינדקס עסקים

עיצוב שיער לחג שבועות

פורסם מאת: barosh בתאריך: 28 אפריל 2010

 

תקופת החגים היא תקופה שאנו רוצות להיראות בה במיטבנו, להפתיע ולחדש, גם בארוחות משפחתיות וגם במסיבות או אירועים לכבוד החג. כמו תמיד, השיער מושך את תשומת הלב ומשנה את המראהעיצוב שיער לחג שבועות - אבי מלכה לשוורצקופף לחלוטין. וכעת, ההכנות לערב שבועות בעיצומן. זהו החג שבו כולנו רוצות להרגיש מטופחות ומיוחדות כיאה לחג שכולו לבן.
מומחי שוורצקופף מספקים לנו המלצות וטיפים, איך נוכל ליצור תסרוקת מפתיעה, חגיגית ויפה שיחד עם זאת תהיה גם נוחה וגם קלה לעיצוב.

אמן התסרוקות אבי מלכה לשוורצקופף מנדב לנו טיפים להשגת המראה הנחשק:

 • יש לחפוף את השיער באופן יסודי עם שמפו ניטראלי לניקוי השיער והעור.
 • מומלץ להשתמש במסכה לטיפול וטיפוח השיער (ארוך) בעיקר באורכים ובקצוות מבלי להתקרב לשורשים ולעור הקרקפת.
 • יש להבריש את השיער באופן יסודי לנטרול קשרי שיער הנוצרים לעיתים במהלך החפיפה.
 • לאחר מכן, לייבש את השיער במגבת בעדינות (מומלץ לעטוף את השיער עם המגבת ולהמתין 15 דקות עד לספיגת שאריות המים ויבוש חלקי של השיער).
 • ייבוש נוסף של השיער, כעת בעזרת מייבש שיער (פן לשיער). בחרי באופציה של אוויר בחום בינוני להשגת ייבוש קל ולא סופי בשיער.
 • בחרי את הצד שנוח לך במיוחד ותפסי קבוצת שיער (לא את כולו), ממנה חלקי לשלוש קבוצות קטנות.
 • מרחי מעט ג’ל לעיצוב (בכמות קטנה) ומשכי על השיער מהשורשים ועד לקצוות.
 • בצעי קליעה בדרך הפשוטה, כאשר קבוצה אחת מובילה והשתיים האחרות משלבות בשתי וערב (זיג זג). תוך כדי קליעה, חשוב ביותר לבצע מתיחה כלפי השורש כדי למנוע מראה "משוחרר" של השיער.
 • בהגיעך לקצוות השיער השתמשי בגומיית שיער דקיקה, בגוון בהיר או כההעיצוב שיער לחג שבועות - יאיר מנדל לשוורצקופף בהתאם לצבע השיער, ומתחי אותה עד אשר השיער יהיה אחוז היטב.
 • לאחר מכן משכי שוב מעט ג’ל על החלק החיצוני של הצמה ואם יש בנמצא ספריי מייצב שיער, תוכלי להתיז מעט לצורך קיבוע הצמה כך שתישאר מסודרת ומעוצבת במראה נקי לאורך זמן.
 • להשלמת המראה, פזרי בחום בינוני אוויר על שאר השיער הפזור, תוך כדי גלישה עם האצבעות מתוך האורכים ועד לקצוות השיער בתנועות סיבוביות כדי ליצור נפח ותנועה חופשית.

  
יאיר מנדל (יא-יא), מדריך בכיר בחברת שוורצקופף, מוסר: צמה קלועה תתאפשר כאשר רוב השיער גזור באופן שווה.

עם שיער מדורג מדי יהיה מעט קשה יותר להשיג תוצאה מושלמת, ולכן מומלץ לבחור בעיצוב הספציפי על שיער במרקם גלי ארוך ובאורך אחיד ככל שהמציאות מאפשרת זאת.

לנועזות שביניכן ניתן לבחור בסרט דק וצבעוני אותו ניתן להשיג בפרפומריות ברחבי הארץ ולשלב אותו תוך כדי קליעת הצמה בתוך קבוצות השיער. התוצאה תהיה עשירה יותר ומלאה ססגוניות וצבע.עיצוב שיער לחג שבועות - דודו מזלתרים לשוורצקופף

לדברי דודו מזלתרים לשוורצקופף, השנה תוכלנה להפתיע את האורחים בשולחן בערב החג עם עיצוב לא שיגרתי משולב בצמה דקיקה המתאימה ליצירה על שיער ארוך במרקם גלי עד חלק.

הרעיון הוא לשלב בין מראה חלק או גלי-חלק של שיער, בצמה קלועה המורכבת משלוש קבוצות שיער אותם בוחרים מאזור הצדעיים (בצידי הראש), תוך שמירה על מראה נקי ללא שאריות של שיער ו"זנבות" שנוצרות בקצוות השיער בדרך כלל.

ההצעה לעיצוב הנ"ל באה מתוך רצון להפתיע ולהתחדש וגם בכדי ליצור מראה מעט שונה, מעניין ובעיקר חגיגי ומיוחד.

קרדיטים עיצוב שיער לחג שבועות:
עיצוב שיער:
אבי מלכה, יאיר מנדל, דודו מזלתרים לשוורצקופף.

 עמוד זה נצפה: 366 פעמים

כתבות

אני מאשר/ת קבלת דיוור