חיפוש באינדקס עסקים

עיצוב שיער לוולנטיינ’ס דיי

פורסם מאת: בתאריך: 18 ינואר 2012

עיצוב שיער לוולנטיינ’ס דייחג האהבה בפתח ואת מכינה את עצמך לקראת הדייט שלך עם החבר או הבעל. השמלה, הנעליים מוכנות, השפתון הכי אופנתי כבר בתיק ואת שואלת מה האפשרויות הכי עדכניות לעיצוב שיער.

הטרנדים המובילים לחג האהבה הם 2 תסרוקות קלאסיות – קוקו או אסוף בסגנון אודרי הפבורן.

את מתלבטת עם איזו תסרוקת להופיע בערב הקסום? הקוקו הוא אופציה נוחה, יפה ושוב מאוד אופנתית. לקוקו יש מיליון סגנונות ויוכל להתאים לך לכל בגד שרק תבחרי. ניתן להוסיף לו אביזרים נוספים כמו קשת, סיכה או פפיון.

ישנם 2 סוגי קוקו קלאסיים, סקסיים ורומנטיים במיוחד:

  1. קוקו קלאסי: בעזרת מברשת רגילה אספי את שיערך לקבוצה אחת באזור הקודקוד. אחזי את השיער ביד אחת וביד השנייה התיזי ספריי ELNETT על השיער המתוח. הברישי פעם שנייה בקלילות וסגרי בעזרת גומייה פשוטה וחזקה את הקוקו. התיזי עוד מעט מספריי ELNETT על השיער המתוח והדקי את השיער בעזרת הידיים בלבד. קחי קבוצת שיער קטנה מתחתית הקוקו שנוצר ולפפי סביב בסיס הקוקו. סגרי את הליפוף ע"י סיכת סבתא והתיזי סביב הליפוף מעט ספריי על מנת לחזק את הליפוף.
  2. קוקו רומנטי: קוקו נמוך ומרושל, המאוד טרנדי בשנתיים האחרונות. אספי בעזרת מברשת את כל השיער לידי קוקו נמוך. ביד אחת אחזי באיסוף שנוצר וביד השנייה שחררי 2 קבוצות שיער קטנות מקו הפנים. רססי מעט מספריי ELNETT על השיער והדקי את הקוקו בעזרת גומייה חזקה. משכי מעט את הגומייה מטה (כ-2 ס"מ) ודחפי את כל הקוקו לכיוון הקרקפת כך שייווצר מראה מרושל. קחי מעט שיער מהקוקו לפפי סביב הגומייה, רססי עם ספריי ELNETT והנחי בקצה הליפוף סיכת סבתא. אפשרות נוספת: לעבור עם בייביליס רחב על קבוצות השיער שהשארנו מקדימה ועל הקוקו תקבלי מראה רומנטי במיוחד.

עיצוב שיער לוולנטיינ’ס דייעיצוב שיער בסגנון אודרי הפבורן:

כוכבות הוליווד מתהדרות בלוק אודרי הפבורן 2012, זוהי דוגמה מושלמת לתסרוקת אסופה אלגנטית ומושקעת והנה עצה איך ליצור אותה ב-5 דקות.

  1. הרימי את קבוצת השיער באזור הקודקוד, נפחי את קבוצת השיער הזאת ע"י סירוק הפוך בעזרת מסרק, והתיזי מעט מספריי ELNETT.
  2. אספי בעדינות את כל השיער לכיוון הקודקוד התיזי עוד מעט מספריי אלנט.
  3. לפפי את שארית השיער שלך סביב עצמו בעדינות רבה וסגרי את התסרוקת בסיכות סבתא.

ואם בחרת בכל זאת ביום הקסום הזה להופיע בשיער פזור, מומלץ המראה הגלי. השיער נראה שופע יותר, נשי יותר וקל לעשות זאת בבית. חלקי את הראש לשני חלקים ממרכז המצח ועד מרכז העורף. קחי בכל פעם קבוצת שיער קטנה ועברי עם בייביליס רחב. התיזי מרחוק ספריי ELNETT שישמר על המראה. הורידי את הראש קדימה ורססי ספריי נוסף מלמעלה. החזרי את הראש למלה ורססי עוד מעט מהספרי.

זהו, את מוכנה לערב שופע אהבה.עמוד זה נצפה: 316 פעמים

כתבות

אני מאשר/ת קבלת דיוור