חיפוש באינדקס עסקים

עיצוב המספרה שלך

פורסם מאת: בתאריך: 4 אוקטובר 2012

עיצוב המספרה שלך. יניב שושן ציוד למספרותמספרה אינה רק מקום שהולכים להסתפר בו. מספרה היא מקום המסמל עבורנו את כל מה שאנו מקשרים עם אווירה של טיפוח, פינוק, יוקרה ויופי.

גם אם הלקוחה אינה מתייחסת במודע לעיצוב המספרה האווירה שמשרה עליה עיצוב המספרה מהווה חלק חשוב בחוויה שלה, חלק מרכזי בהנאה שלה הן מן הטיפול במספרה והן מן התוצאה איתה היא יוצאת על הראש. עיצוב המספרה הוא חלק מהמוניטין העסקי של כל מעצב שיער, חלק מהדימוי בעולם המקצועי האסתטי של עיצוב השיער.

 עשו מנוי למגזין הדליין

עיצוב המספרה, שיפוץ וחידוש מראה המספרה הוא משהו שמעצבי שיער עושים לעיתים קרובות. אחרי הכל עולם השיער הוא דינאמי, מתחדש ומתעדכן לעיתים קרובות, טרנדים אופנתיים שוטפים, משנים את הציפיות של הלקוחות וקנה המידה על פיו נבחנת המספרה על ידי הציבור.

הלקוחות אינן מגיעות רק כדי להסתפר, לצבוע את השיער ולעצב אותו, לקוחות המספרה מרגישות שהן מגיעות לחוויה מפנקת, מפגש חברתי נעים. פינת ההמתנה, הספות הנוחות והאווירה במקום הופכים להיות מרכיב חשוב בחוויה של הלקוחה. המקום לשבת לשתות כוס קפה, לפטפט, לצחוק ולהעביר את זמן ההמתנה בכיף.

עמדות העבודה אמורות לשמש לא רק את מעצב השיער הזקוק לנוחות גישה מסביב ללקוחה, לתאורה נכונה ולגישה נוחה לכלי העבודה שלו אלא גם את הלקוחה. הלקוחה צריכה לשבת בנוחות, לראות את עצמה היטב במראה שממול, להיות מסוגלת לראות את חלל המספרה כמו שהוא משתקף במראה… לחוות את חווית עיצוב שיערה במספר דרכים.

 

עמדת עבודה מתוכננת היטב יכולה להוות מרכיב חשוב בהנאה של הלקוחה מהביקור במספרה. המראה עצמה היא חלק חשוב בעיצוב המספרה. מראות יכולות להיות חתוכות בדרך יוצאת דופן, להיות מעוטרות בהדבקה של מוטיבים עיצוביים או הטבעות זכוכית… האפשרויות רבות.

כסאות העבודה, הכסא עליו יושבת הלקוחה חייב להיות נוח ומזמין מבלי להפריע לתנועה הזורמת של מעצב השיער מסביבו. יחד עם זאת כסא העבודה תופס מקום של כבוד בעיצוב המספרה ומהווה אוביקט עיצובי מרכזי. הצבע, המרקם, הגודל ועיצוב הכסא משפיע במידה רבה על מראה המספרה כולה.

הציוד המקצועי, מייבשי השיער, המתלים עליהם הם מוצבים, עמדות החפיפה והכסאות לידן, אפילו המגבות , חלוקי העבודה והכיסויים בהם משתמשים במספרה מהווים חלק חשוב בהחלטה לגבי עיצוב המספרה.

מעצב שיער רבים משתמשים בשירותי מעצבי פנים מקצועיים ליצירת המראה הנכון והייחודי שלהם. אחרים משתמשים בכישרון והנטיה האומנותית שלהם עצמם להרכבת המראה המושלם אותו הם רואים בעיני רוחם. עיצוב שיער הוא חוויה אסטתית, חוויה של יופי, חוויה חושית המושכת אל המספרה את הלקוחות לא פחות מהיכולת המקצועית של מעצב השיער ויחסי האנוש שלו. בעולם של יופי, המספרה שלך חייבת להיות מעוצבת היטב כשכל פרט נלקח בחשבון ליצירת האווירה הנכונה.

תמונות באדיבות – יניב שושן ציוד למספרות 

עיצוב המספרה שלך. יניב שושן ציוד למספרות

עיצוב המספרה שלך. יניב שושן ציוד למספרות

עיצוב המספרה שלך. יניב שושן ציוד למספרות
עיצוב המספרה שלך. יניב שושן ציוד למספרותעמוד זה נצפה: 385 פעמים

כתבות

אני מאשר/ת קבלת דיוור