חיפוש באינדקס עסקים

עיצוב גבות

פורסם מאת: בתאריך: 26 פברואר 2013

עיצוב גבות - קרנית מלמדלא משנה אם את חובבת איפור או לא ואם בחדר השינה יש לך אינסוף תמרוקים או קרם לחות בודד. גם אם את חובבת קניות של הלבשה תחתונה סקסית וגם את מעדיפה פיג’מה גברית, יש אזור נשי אחד שאסור לך להזניח. הכוונה היא כמובן לגבות שלך. עיצוב גבות נכון ומוצלח יכול לעשות את השינוי הגדול בין פנים עייפות ומוזנחות לפנים מלאות חיים, סימטריות ומושכות. כמובן שלא על הגבות לבדן עומד היופי, אבל אין ספק ויעידו על כך כל מומחי היופי והטיפוח, שבלי גבות מעוצבות, אין לאן להמשיך.

לרוע המזל נשים רבות נוטות להזניח את החלק הכל כך חשוב הזה בפנים שלהן. כפי שאתן יודעות, האמת טמונה דווקא בפרטים הקטנים שיכולים לעשות את כל ההבדל. נשים לא מיומנות שמנסות לעצב את הגבות שלהן בעצמן סובלות לעתים קרובות ממראה לא אסתטי ולרוע המזל, הגבות לוקחות את הזמן שלהן בכל הנוגע לצמיחה מחדש. אי לכך, אל תעשו טעויות כואבות, הפקידו את הגבות שלכם בידי אשת מקצוע מנוסה בלבד.

נשים רבות מסתובבות עם עיצוב גבות שאינו הולם את מבנה הפנים שלהן. לא כל אחת יודעת כי לכל מבנה פנים ניתן להתאים את העיצוב המושלם והמיוחד שלו, אבל לא כל עיצוב מתאים לכל סוג פנים. מבנה פנים עגול ייהנה מעיצוב מסוים ומבנה פנים צר וארוך מעיצוב אחר. כמו כן ניתן להזמין עיצוב גבות לפי עונות, לאירועים מיוחדים ועוד. אל לכן להקל ראש בחשיבות של גבות מעוצבות למראה מנצח, מושך ונשי.

וכמו שכל אישה יודעת, כשמוצאים קוסמטיקאית מוכשרת שמעצבת גבות במקצועיות ובמסירות, לא עוזבים אותה לעולם. מעצבת גבות נאמנה תדאג שהגבות שלך תמיד יראו במיטבן כדי שאת תמיד תראי במיטבך. גם הנשים העסוקות ביותר שדואגות למראה החיצוני שלהן, מקפידות על ביקור קבוע לצורך עיצוב גבות אצל הקוסמטיקאית שלהן. זה הפינוק הקטן שאת חייבת למראה שלך. הביטי במראה, האם את מרוצה מהמראה הנוכחי של הגבות שלך? את מוזמנת לבחון עיצוב גבות חדש ולהתנסות בו. אולי תגלי את עצמך מחדש.

עיצוב גבות - קרנית מלמד
עיצוב גבות – קרנית מלמד.

כתבת עיצוב גבות.
באדיבות קרנית מלמד – קוסמטיקאית מומחית בעיצוב גבות.עמוד זה נצפה: 484 פעמים

כתבות

אני מאשר/ת קבלת דיוור