חיפוש באינדקס עסקים

עיצובים עדכניים לאביב קיץ 2009

פורסם מאת: barosh בתאריך: 11 ינואר 2009

עיצובים עדכניים לאביב קיץ 2009 סגנונות תסרוקת ועיצובים עדכניים לאביב קיץ 2009 יאופיינו במראות קלאסיים כאשר התסרוקת תהיה אסופה, מהודקת ובעיקר מסודרת ליצירת מראה חגיגי במיוחד -כך מסביר המעצב מרמת גן.

השנה ניתן לבחור מתוך קולקציות שונות ומגוונות את המראה האולטימטיבי שלנו לפי טעם אישי ומבלי להתפשר. הבנייה של העיצוב מבוסס על הנתונים הקיימים בשיער ועל האפשרויות והפוטנציאל שבו ולמרות זאת ניתן לשלב אלמנטים מגוונים להשגת המראה העכשווי.

תסרוקת ערב וכלות לאירועים שונים תיראה אלגנטית במיוחד כאשר אנו יוצרים על השיער הטבעי ובונים את העיצוב על הקיים. הנוסחה להשגת מראה אלגנטי מבוססת על מספר גורמים עיקריים :

  • בחירת הצבע לשיער – חשוב לבחור את הגוון שיחמיא לך מבחינת גוון העור וגוון השיער הקיים. יצירת חיבור נכון לגוונים השונים תיחשב להצלחה.
  • בחירת תנועה וכיוון בשיער – הרעיון הוא ליצור על בסיס הטבעיות אשר קיימת בשיער. כמה שפחות למתוח וכמה שפחות להדק את השיער על הקרקפת ולהקפיד על כך שהמצב הקיים הוא זה שישלוט בעיצוב ולא להיפך.
  • התחשבות בנתוני גובה משקל ומבנה פנים בבחירה של עיצוב מסוים לא ניתן לדלג על שלב האבחון שמאוד חשוב ומאוד תורם לשלב הסופי.
  • השיק" האלגנטי  נוצר ממראה קונסרבטיבי, מוקפד ושעשוי היטב על פי כל הכללים הראויים. תסרוקת לרוב משלימה את המראה החיצוני והצבע של השיער,אורכו והמרקם שבו ישפיעו על התוצאה. ההמלצה היא לבחור בגווני צבע שקטים ורגועים לשיער, מלאי חיוניות וברק, שימשו בצבעי שיער מעודנים ואופנתיים שייראו משתלבים ביצירה הכוללת. השיער יהיה עשוי היטב בלי פשרות תוך שימוש בטבע ומה שכבר קיים בו.
    תוספת של אביזר קישוט לעיתים גורעת ולכן כדאי לשקול היטב את האופציות ולבצע את הבחירה הנכונה.

קרדיטים:
עיצוב שיער – עופר בן חגי –רמת גן
צילום יניר סלע
איפור ענבר שקד

 עמוד זה נצפה: 363 פעמים

כתבות

אני מאשר/ת קבלת דיוור