חיפוש באינדקס עסקים

עור משי לחורף כבר בקיץ?

פורסם מאת: בתאריך: 13 אוגוסט 2015

סרום הפנים הארומטי ’ולווט סקין’ שנרקח כבר לפני כ-15 שנים ומבוסס על מיצוי ארומטי של פרחים, צמחים ופקעות –  משתדרג ומעצים את ריכוזיות החומרים הפעילים בו. 

הסרום מכיל שבעה תמציות ארומטיות ובניהן: שמן זרעי ענבים – הגורם לפילינג עדין של העור ומקנה לו את הברק הזוהר, ויטמין E – המאט את תהליך ההזדקנות ובונה את העור, מרווה מרושתת – המשקמת נזקי עור, נזקי שמש וסבוריאה, נרולי וורד – המחדש את תאי העור וידוע כ"תמצית הנעורים" וקלנדולה – הידועה כחומר אנטיספטי המאיץ את תהליך חידוש התאים ומטפל בדלקות. 
 
לכל אלו מתווסף אחד הזנים הייחודיים של צמח ה- Witch Hazel- "הקסם הלבן". צמח זה מספק לנו מגוון רחב של אפשרויות טיפול, שיקום, ריפוי וטיפוח ומוצע בריכוזיות גבוהה יותר במהדורה הנוכחית. תמציתו משמשת ככלי משמעותי בכל מה שקשור לעולם של צמחי המרפא ושל הקוסמטיקה הטבעית.  לצרכי השימוש בסרום השתמשו בקליפת הגזע שלו, בעליו ובקצות ענפיו של הצמח והם אלו שהופכים, בעזרת תהליכי מיצוי, התססה וטחינה, לרכיב פעיל התורם להתכווצות התאים ולמתיחה של העור. אלו תורמים להצערה ולמראה מהודק יותר.
 
"השמנים בסרום בעלי מבנה מולקולארי של שרשרת קצרה המאפשרת לחדור עמוק לתוך שכבות העור התחתונות ולמקסם את הספיגה" – מבהרת חדוה שחף, מפתחת המוצר ומומחית לארומתרפיה והומוטקסולוגיה. היא מוסיפה – "ניתן למצוא בקליפת ה"קסם הלבן" מולקולות המחזקות את המערכת החיסונית של העור ופועלות כנגד בקטריות מזיקות לצד אחרות האחראיות על שמירת הלחות ובעלות מאפיינים אנטי-דלקתיים. יתרה מכך, באחת מקבוצות המולקולות נמצאו חומרים נוגדי חמצון המסייעים בפעולת אנטי-איג’ינג עוצמתית" 
 
סרום לפנים של וולווט סקין
 
הוראות השימוש: 
 
לאחר ניקוי הפנים, הרטיבי את עור הפנים במים פושרים וכל עוד העור במצב לח, הוסיפי מספר טיפות ולווט סקין על הפנים והצוואר ועסי בתנועות סיבוביות עד לספיגה מלאה. לאחר מכן יש להספיג את הנותר. לעור מבוגר, מומלץ להשתמש פעמים ביום.
 
"ולווט סקין"| מותאם לכל סוגי העור ולכל הגילים (למעט מצבי אקנה ופצעי בגרות). יצויין כי בשל היות הסרום מבוסס מיצוי ארומט טהור של פרחים, צמחים ופקעות, הוא ניחן בארומה עוצמתית המתנדפת לאחר מספר דקת והופכת לנעימה ומלטפת מאד. 
 
מכיל: 30 מ"ל 
 
להשיג: ברשתות הפארם, בתי מרקחת ובתי טבע


עמוד זה נצפה: 304 פעמים

כתבות

אני מאשר/ת קבלת דיוור