חיפוש באינדקס עסקים

סרום טיפוח – SGR

פורסם מאת: barosh בתאריך: 29 יולי 2009

 

סרום – תמצית בעלת ריכוז גבוה של מרכיבים פעילים כמו ויטמינים, צמחי מרפא, חומצה היאלורונית וכד’, החודרים לשכבות העמוקות של העור.
הסרום הטיפולי של SGR מוצרי קוסמטיקה טבעית, מותאם לחילוף החומרים של העור, מצמצם את השפעות הזמן של עור הפנים, עשיר בנוגדי חמצון פעילים במיוחד כמו: טוקופרולים, ויטמין C ועוד.
הסרום מגביר את רמת הלחות בעור ומאזן את ריכוזי השומן החיוניות מסוג אומגה 3 ואומגה 6. בשימוש קבוע הסרום משפר את טונוס העור ומוצקותו, מעכב סימני הזדקנות, מפחית נפיחויות וכתמי פיגמנטציה בזכות תכולת ויטמין E וויטמין C המצויים בו.

חברת SGR מוצרי קוסמטיקה טבעית מציעה מספר תכשירי סרום ייחודיים:

 • סרום ויטמינים-אובליפיחה אשר משמש כממריץ לכל סוגי העורסרום טיפוח - SGR
  אופן השימוש: למרוח 3-4 טיפות על כל הפנים והצוואר – פעמיים ביום תוך כדי עיסוי הפנים מהצוואר כלפי מעלה. לתוצאה אופטימאלית למרוח לפני הסרום קרם לחות יום-פרולין/קרם הזנה לילה-אבוקדו.
  מכיל: שמן אובליפיחה, שמן נר הלילה אורגני, שמן חוחובה, שמן רוז-היפ, שמן קלנדולה, שמן לבנדר אנגלי, שמן תפוז מתוק, תמצית תפוז, תערובת טוקופרולים, ויטמין A, שיקונין.
 • מולטי-ויטמין סרום בעל ריכוז גבוה של ויטמינים
  אופן השימוש:לפזר על עור נקי לריכוך והזנה.
  מכיל: סקוואלן, אסקרוביל פלמיטט, תערובת טוקופרולים, שמן אובליפיחה, שמן גזר, שיקונין, דונליאלה אקס., ביסבולול, שמן מנדרין, שמן תפוז, שמן רוז.
  סרום יסמין סרום ממצק-משקם
 • סרום משקם-ממצק על בסיס תערובת טוקופרולים. נספג במהלך שעות הלילה ומכין את  העור לבוקר שלמחרת. מזין ומחליק את מרקם העור, מותאם לחילוף החומרים של העור ומצמצם את השפעות הזמן של עור הפנים, מגביר את רמת הלחות בעור ומאזן את ריכוזי השומן החיוניות מסוג אומגה 3 ואומגה 6.
  אופן השימוש: בשעות הערב – למרוח מס’ טיפות על פנים נקיות ולעסות בעדינות עד לספיגה מלאה. מומלץ למרוח מעל לסרום קרם לילה.
  מכיל: סקוואלן, אסקרוביל פלמיטט, תערובת טוקופרולים, שמן אובליפיחה, שמן גזר, שיקונין, דונליאלה אקס., ביסבולול, שמן מנדרין, שמן תפוז, שמן רוז, שמן יסמין, שמן ילנג-ילנג.
 • סילקי סרום – חוחובה/שיקונין/אובל יפיחה
  תמצית מרוכזת וקטיפתית המעניקה לעור חומרי הזנה והגנה. שמנים משובחים כגון שומשום, חוחובה וחומצות שומן בלתי רוויות, מרככים ומונעים את התייבשות העור,שמן אבליפיחה – העשיר בויטמין E  – נלחם ברדיקלים החופשיים ומסייע בהאטת תהליך הזדקנות העור.
  אופן השימוש: לפזר על עור הפנים נקי. להימנע מאיזור העיניים.
  מכיל: שמן אובליפיחה, שמן חוחובה, שמן שומשום, ביסבולול, טוקופרול, אזולן, שיקונין, שמן לבנדר, שמן רוז.
 • סרום עיניים – חוחובה המשמש להבהרת כהויות מתחת לעיניים
  אופן השימוש: להספיג את הקרם בתנועות טפיחה סביב העיניים בשעות הערב.
  מכיל: ג’ל חוחובה, חמאת חוחובה, חמאת אלוורה, תמצית שיקונין, תמצית מלפפונים אורגנית, סקוואלן, סורביטול, סמבוק אקס., היפריקום אקס., תה ירוק אקס., ויטמין E, שמן גלעיני אפרסק, שמן רוז, שמן לימון, שמן רוזווד.
 • סרום פנים-רימונים, סרום הזנה וטיפוח
  הוראות שימוש: למרוח על פנים נקיות ולעסות בעדינות עד לספיגה מלאה. לשימוש בבוקר ו/או בערב.
  מכיל: ג’ל חוחובה, ויטמין E, סקוואלן, שיקונין, שמן רימונים, שמן רוזווד אקסטרא, שמן ילנג-ילנג, שמן פצ’ולי, שמן סנדלווד, רימונים אקס.

הצעות טיפוליות מבית SGR
לפני טיפול מסיכה מתקלפת – חימר ירוק, מומלץ למרוח אחד מהסרומים שלנו ולאחר המסיכה למרוח
מולטי-ויטמין.
בלילה – על פנים נקיות למרוח סרום/מולטי-ויטמין ומעליו קרם הזנה לילה-אבוקדו

 עמוד זה נצפה: 406 פעמים

כתבות

אני מאשר/ת קבלת דיוור