חיפוש באינדקס עסקים

סקר דורקס

פורסם מאת: בתאריך: 3 דצמבר 2014

סקר שנערך על ידי המותג דורקס לקראת יום האיידס העולמי החל ב-1 בדצמבר, מעלה ממצאים מפתיעים בקשר לשימוש קבוע בקונדום ולנכונות לשימוש – הן בקרב גברים והן בקרב נשים. מהסקר עולה כי 38% מהאוכלוסייה משתמשים בקונדומים (בתדירות משתנה), ו-56% לא משתמשים כלל. סקר דורקס, יום האיידס הבינלאומי

הסקר מעלה עוד כי גם היום, למרות הסכנה שבקיום יחסי מין לא מוגנים, 42% מהגברים ו-28% מהנשים השתמשו בתירוצים מסוג "אני מקיימ/ת יחסי מין ללא קונדום רק איתך", ו"רק נבדקתי לאחרונה" על מנת שלא להשתמש בקונדום.

הסקר בוצע על ידי מכון Shiluv Millward Brown, בקרב 248 נשאלים בגילאי 18-45. מקרב הנשאלים שאמרו כי הם משתמשים בתדירות כלשהי בקונדומים (38%), לרוב אין בן/בת זוג קבועים (68%). עם זאת, שיעור גבוה יחסית מקרב אנשים שיש להם בן/בת זוג קבועים בוחרים להשתמש בקונדומים, 28%. בקרב הלא-משתמשים בקונדומים המצב הפוך: 67% הם בעלי בן/ בת זוג קבועים, והנתון המדאיג: 25% מקיימים יחסי מין עם בני זוג משתנים ללא קונדום.

ממחקר אחר שערך דורקס עולה כי עבור רבים, הפגיעה בתחושה (בשל שימוש בקונדום) היא הסיבה העיקרית לאי שימוש בו ולהתעלמות מהעובדה כי זהו אמצעי המניעה היחיד המגן גם מפני מחלות, ולא רק מפני הריון בלתי רצוי. 

הנחה זו עמדה בבסיס הפיתוח של הקונדום RealFeel, הדור הבא של הקונדומים, המאפשר ליהנות מסקס בטוח ולהרגיש כל נגיעה – כמו הדבר האמיתי. סוד התחושה המיוחדת של דורקס RealFeel טמון בחומר ממנו הוא עשוי:Polyisoprene (אינו מכיל לטקס ולכן מתאים גם לסובלים מאלרגיה ללטקס). Polyisoprene הינו חומר רך וגמיש, המעביר ביתר יעילות את חום הגוף ויוצר את התחושה הבלתי אמצעית. בנוסף, תחושת הקרבה המוגברת המאפיינת את הקונדומים של דורקס, לצד הסטנדרטים הגבוהים של בטיחות ואמינות והמבנה האנטומי המיוחד של דורקס (Easy-On) לשימוש קל, מהיר ונוח – הופכים את החוויה כולה לזהה לדבר האמיתי.

ועכשיו מבית דורקס

מהיום כל נגיעה יכולה להרגיש אמיתית יותר: 

דורקס משיק את הדור הבא של הקונדומים – RealFeel 

– מרגיש כמו הדבר האמיתי

דורקס ,מותג הקונדומים המוביל בעולם, מציג את הדור הבא של הקונדומים, RealFeel, המאפשר ליהנות מסקס בטוח ולהרגיש כל נגיעה – כמו הדבר האמיתי.דורקס,RealFeel

יחסי מין מספקים ובטוחים הם חלק משמעותי מהקשר בין זוגות אוהבים, על כך אין עוררין: מחקר בינלאומי העלה כי 83% מהאנשים סבורים כי יחסי מין מספקים, רגשית ופיזית, הם חלק בלתי נפרד מהחיים. כמחצית ציינו כי יחסי מין מספקים מעוררים בהם רגשות חיוביים, אך 54% ציינו כי הם אינם מרוצים מחיי המין שלהם. 

ממחקר אחר שערך דורקס, עולה כי עבור רבים הפגיעה בתחושה, בשל שימוש בקונדום, היא הסיבה העיקרית לאי שימוש בו. לכן, המומחים של דורקס פיתחו את הקונדום החדש בכדי לאפשר לזוגות ליהנות מאינטימיות קרובה והנאה מקסימלית ביחסיהם ולהרגיש כמו הדבר האמיתי.

סוד התחושה המיוחדת של דורקס RealFeel טמון בחומר ממנו הוא עשוי: Polyisoprene (אינו מכיל לטקס ולכן מתאים גם לסובלים מאלרגיה ללטקס). Polyisoprene הינו חומר רך וגמיש, המעביר ביתר יעילות את חום הגוף ויוצר את התחושה הבלתי אמצעית. בנוסף, תחושת הקרבה המוגברת המאפיינת את הקונדומים של דורקס, לצד הסטנדרטים הגבוהים של בטיחות ואמינות והמבנה האנטומי המיוחד של דורקס (Easy-On) לשימוש קל, מהיר ונוח – ממש כמו הדבר האמיתי.. 

דניאלה רבינוביץ, מנהלת מותג דורקס ציינה: "אנו שמחים להשיק בישראל את הקונדום הכי טוב שלנו, RealFeel, איתו כל נגיעה מרגישה אמיתית יותר. זהו קונדום חדשני שנועד  לשפר את ההנאה, ההרגשה, האינטימיות והמגע הטבעי בחיי האוהבים". 

על דורקס: 

 

דורקס הינו המותג המוביל בעולם לא רק בייצור קונדומים באיכות הגבוהה ביותר, אלא גם בתחום מוצרי המשחק והגברת החשק המיני, דוגמת ג’לי סיכוך חושניים ואביזרי מין. עם למעלה מ-80 שנות ניסיון, דורקס מקדיש את כל כולו לעידוד סקס בטוח ולחיזוק הקשר הזוגי והאינטימי.

סקר דורקס, יום האיידס הבינלאומיעמוד זה נצפה: 250 פעמים

כתבות

אני מאשר/ת קבלת דיוור