חיפוש באינדקס עסקים

סנדלי כלה

פורסם מאת: barosh בתאריך: 25 אפריל 2010

 

   סנדלי כלה
כל אחת יודעת שנעל עושה את כל ההופעה, ועל אחת כמה וכמה כשמדובר באירוע חד פעמי כמו חתונה. כשכלות בוחרות נעל רובן ככולן מוודאות שהנעל תהא נוחה ותאפשר להן לפזז על רחבת הריקודים עד כלות הלילה.

    סדרת כתבות לקראת עונת החתונות 2010:
      ♦ Outlet שמלות כלה
      ♦ עונת החתונות 2010
      ♦ איפור כלות 2010 – קווים נקיים
      ♦ מראות שיער ואיפור כלות 2010
      ♦ נעלי כלה 2010 – צעדים לבנים
      ♦ פולגת – קולקציית חתנים 2010
      ♦ שמלת כלה מעוצבת
      ♦ עשרת הדיברות – איפור כלות
      ♦ הלבשה תחתונה בערב החתונה
      ♦ דני מזרחי – שמלות כלה וערב 2010
      ♦ כל הטרנדים – טבעות נישואין 2010
      ♦ בגיר – חליפות חתן 2010
      ♦ כלות, איפור ומה שביניהם
      ♦ גדעון אוברזון – שמלות כלה 2010
      ♦ תסרוקות ומראות שיער לכלות 2010
      ♦ מתחתנים הכל לחתונה

מותג ההנעלה B.Unique הידוע בנעליים אופנתיות לצד נוחות בלתי מתפשרת, משיק לקראת עונת החתונות 2010, קולקציית סנדלי כלה במגוון סגנונות המתאימים למגוון מראות שונים של כלות. סנדלי כלה

השנה לצד הסנדל הלבן ניתן למצוא סנדלים אופנתיים בגווני זהב, כסף ופלטין המשתלבים עם שמלות הכלה בגווני שמנת.
ישנן כלות שאינן רוצות להיראות כמו כולן, אלא מבקשות להציג סגנון עם אמירה קצת אחרת. הן לרוב בטוחות בעצמן, בסגנון שבחרו להיראות, הן תדאגנה להופיע בבגד שיבטא את האישיות שלה. הן לא קורבנות של אופנה ולכן סנדל על עקב לא בא בחשבון ביום החתונה אלא סנדלים שטוחים או סנדל עם עקב קטן ונוח להנאה מושלמת בזמן הריקודים מבלי צורך להחליף זוגות נעליים. סנדלי B.Unique עשויים עור איטלקי מציגים שילובים של סנדלים שטוחים בהם: סנדלי רצועות בצורת שמיניה, סנדל עם רצועות ניטים קלועות בגימור לכה ועוד ניתן להשיג בגובה שטוח או בעקב קטן ונוח. לדברי הסטיילסטית גאלה רחמליביץ’, הסנדלים השטוחים הן יתאימו במיוחד לנשים שבורכו בגובה. יתאימו לשמלות כלה מקסי או שמלות קצרצרות מעל קו הברך.

B.Unique מעניקים מענה גם לכלות המבקשות להוסיף גובה ולעלות על סנדלי עקב שיקיות. הסנדלים קלועים ברצועות, המעניקות לרגל מראה מעודן. אודות לעקב הרוקי (6 ס"מ), הכלה יכולה להרגיש במקסימום נוחות לאורך כל הערב. כדי שלא יפספסו את המראה של הסנדל, בהרמה קלה של השמלה יתגלה סנדל הסינדרלה. להשיג בגווני לבן על סוגיו, זהב, כסף ופלטין.
מחירי קולקציית סנדלי כלה: 249-299 ש"ח.עמוד זה נצפה: 506 פעמים

כתבות אופנה סטיילינג

אני מאשר/ת קבלת דיוור