חיפוש באינדקס עסקים

סלבס בסדום

פורסם מאת: barosh בתאריך: 2 אוגוסט 2010

 

   
אמש (01.08.2010), התקבצו כוכבי ארץ נהדרת וסלבס רבים בפרמיירה חגיגית שנערכה בסינמה סיטי בהרצלייה, לרגל השקת הסרט "זוהי סדום", שם נהנו כולם משמפניה, אוכל טוב ומייצג של קולקציית סלבס בסדום - אייל קיציסחולצות שעיצבה רנואר בכיתובים שונים ודמויות שונות לרגל השקת הסרט.

שחקני הסרט שהגיעו בהרכב מלא, מלווים בבנות זוגן ומשפחותיהם, נראו נרגשים וסיפרו כי זו הייתה חוויה משעשעת במיוחד ושזו הפעם הראשונה שהם זוכים לראות את הסרט המלא.

ראשון הגיע אלי פיניש מלווה בלולי שלו. משראה את כמות המצלמות עשה צעד אחורה וביקש שלא יצלמו אותו, אולם כשביקשו ממנו להצטלם עם חולצה בדמותו שעוצבה בהשראת הסרט, הוא התרכך ואף עשה זאת בשמחה.

כשראה אדיר מילר את החולצה של פיניש, הוא ביקש שבפעם הבאה יכינו גם חולצה בהשראתו. שפרה ומולי הגיעו בהופעת בכורה הריונית, מאושרים ויפים מתמיד ולא הסכימו לחשוף אם יורש העצר הוא בן או בת.
  
רגע לפני שההקרנה החלה, הגיע פרידמן בריצה, קיבל שקית מתנה מרנואר ובה מגוון חולצות מקולקציית "זוהי סדום". פרידמן נראה משועשע במיוחד מן החולצות שעוצבו בדמותו והצטלם איתה, תוך כדי שהוא מדקלם משפטים מהסרט.

עוד הגיעו לפרגן: עוז זהבי – פרזנטור רנואר, ארז טל, שני כהן, אדיר מילר, מרגלית צנעני, אלין מהאח הגדול, גל אוחובסקי, גורי אלפי, מוש בן ארי ועוד. למי שלא היה שם אנחנו רק יכולים לספר שהיה  מצחיק ומשעשע ושביום חמישי הקרוב (05.08.2010) הסרט יעלה לאקרנים וקולקציית החולצות של הסרט תעמוד למכירה ברשת רנואר.

סלבס בסדום - אבי נוסבאום  סלבס בסדום - עידו רוזנבלום

סלבס בסדום - מוש בן ארי  סלבס בסדום - אדיר מילר

סלבס בסדום - גורי אלפי  סלבס בסדום - ענת וקסמן

סלבס בסדום - עוז זהבי  סלבס בסדום - מרגול ואוחובסקי

סלבס בסדום - מוטי קירשנבאום  סלבס בסדום - אלין
סלבס בסדוםעמוד זה נצפה: 396 פעמים