חיפוש באינדקס עסקים

סלבס בוולנטיינ’ס

פורסם מאת: barosh בתאריך: 14 פברואר 2010

בשישי האחרון (12/02/2010) התקבצו זוגות של סלבס בקולנוע גת במסגרת אירוע השקת השפתונים החדשיםמיכל זוארץ. צילום ערן לם. של מותג האיפור לוריאל פריז – קולוריש סרום. האירוע כלל קוקטייל בסגנון הוליוודי: שטיח אדום בכניסה קיבל את המוזמנים עם דיילות שחילקו שמפניה, תותים, שוקולדים ועוד. סביב האירוע הוצבו עמדות איפור להתנסות בשפתונים החדשים. בסיום הקוקטייל נכנסו המוזמנים להקרנת בכורה של הסרט "וולנטיין דיי" בכיכובם של ג’וליה רוברטס, ג’סיקה אלבה, אשטון קוצ’ר ועוד.

בין המוזמנים שהגיעו ללגום ולהתאהב: גדי סוקניק והאישה לימור פילו-סוקניק עם הבן הבכור של גדי חנן, ענת עצמון שלוותה ע"י בן זוגה דני סנדרסון עד כניסת בית הקולנוע, חני נחמיאס והבת, לוסי דובינצ’יק והילדה בת ה-3, אודטה, אינגריד פלדמן, לירון וייצמן עם אחותה הקטנה, לימור גולדשטיין, גלית לוי שסיפרה שהיא פותחת גלריה חדשה בדרום העיר, אסף אשתר והאישה, מיכל זוארץ עם חברה, ורה ליכטס שהגיע לאחר חודש ימים במקסיקו, השחקנית דנה מרמור עם חבר חדש, כוכבי האח הגדול: יוסף שהגיע עם ידידת ילדות, שרה עם בעלה צביקה, ג’י וסתיו, מתמודדות הישרדות ריקי שמש ובעלה, מיטל בן דוד והדס הורנבלס ומתמודדות "הרווק" קרין, מעיין, מיכל, וולרי והילה. מי שנהנתה במיוחד מאירוע ההשקה היתה מתמודדת ה"רווק", קרין שמיר, שזכתה להפתעת יומולדת מרגשת, בני משפחתה והחברות מה"רווק" ניצלו את האירוע שהתקיים ביום הולדתה ה-26 והפתיעו אותה עם עוגה, בלונים ומתנות כולל חברת לוריאל פריז.
עוד אחת שהפתיעה היתה לוסי דובינצ’יק היפייפיה שחשפה תספורת חדשה ומחומצנת במיוחד. ענת עצמון, ששתתה קפה עם דני סנדרסון ממול הקולנוע, הגיעה להשקה מלווה בחברה טובה כי בכל זאת, מה יותר טוב מעצה של חברה טובה לגבי צבע שפתון?

לוסי דובינצ’ק והקטנה. צילום ערן לם.   גדי סוקניק ולימור פילו. צילום ערן לם.

לוסי דובינצ’ק והקטנה.                       גדי סוקניק ולימור פילו.

דנה מרמור. צילום ערן לם.
דנה מרמור.

אסף אשתר והאישה. צילום ערן לם.
אסף אשתר והאישה.

פליטת האח הגדול שרה ובעלה צביקה. צילום: ערן לם.
פליטת האח הגדול שרה ובעלה צביקה.

הרווקה והמשפחה - קרין שמיר חוגגת יומולדת יחד עם אחותה ואמה. צילום: ערן לםץ.
הרווקה והמשפחה – קרין שמיר חוגגת יומולדת יחד עם אחותה ואמה.

יוסף וידידה. צילום ערן לם.
יוסף וידידה.

חני נחמיאס ובתה. צילום ערן לם.
חני נחמיאס ובתה.

מקבלת עצות? הדס מהישרדות ואינגריד פלדמן. צילום ערן לם.
מקבלת עצות? הדס מהישרדות ואינגריד פלדמן. צילום ערן לם.עמוד זה נצפה: 405 פעמים