חיפוש באינדקס עסקים

סיליקון בהזרקה

פורסם מאת: בתאריך: 19 מרץ 2014

מהו סיליקון?

הסיליקון שמרכיבו העיקרי נמצא באופן חופשי בטבע, קיים בין השאר במזון שהאדם אוכל, בחלב אם ופרה ונמצא גם בשימוש ברפואה מעל 50 שנה. במקרים רבים אין לו תחליף.

בין היתר מיוצרים מסיליקון רבים מהצנטרים השונים לצינטורי לב, דרכי שתן ודרכי עיכול. שימוש נוסף הוא הזרקת סיליקון לתוך גלגל העין כאחת משיטות הטיפול בניתוק הרשתית.
יתרונו של הסיליקון בהיותו חומר המעורר תגובות קלות של רקמות הגוף, שלא כמו חמרים זרים רבים, שהחדרתם לגוף גורמת לתגובה קשה מצד הרקמות המלווה דלקות ותופעות לוואי רבות.


הסיליקון בהזרקה

הזרקת סיליקון לקמטים ולשקעים בפנים, לעיבוי שפתיים ועוד, אם נעשית בצורה מקצועית עשויה לתת תוצאות יפות מאד. ואכן רב הנשים המטופלות בהזרקה לקמטים מרוצות ביותר.
יתרונותיו של הסיליקון ביחס להזרקת חומצה היאלורונית היא התוצאה הטבעית והיפה אשר נשארת לשנים רבות. יש צורך  בטיפול תחזוקה אחת לשנתיים-שלוש על מנת לשמר את התוצאה לטווח ארוך עוד יותר.
האפשרות השניה עבורנו להחלקת הקמטים וקבלת מראה טבעי וחלק הוא החומצה ההיאלורונית. אולם, אישה בגיל בוגר תזדקק לכמות גדולה של חומצה היאלורונית על מנת להשיג את התוצאה, דבר אשר יגרום להוצאה כלכלית גדולה מידי שנה לעומת הסיליקון שתוצאתו תשמר לשנים רבות.

www.drirenasendler.co.il

 עמוד זה נצפה: 419 פעמים

כתבות

אני מאשר/ת קבלת דיוור