חיפוש באינדקס עסקים

סופר מודל 2012

פורסם מאת: barosh בתאריך: 14 נובמבר 2012

סופר מודל 2012בסוף השבוע האחרון, נערכה התחרות המקדימה לתחרות ״הסופר מודל העולמית״. בתחרות הישראלית, זכו טהוניה רובל וסתיו בן צור, שיטוסו השבוע לתחרות העולמית של "סופר מודל" באיי פיג’י.

טהוניה רובל, גברה על 15 מתמודדות בקטגוריה של מעל גיל 20 והנה הזוכה הראשונה ממוצא אתיופי בתחרות יופי כלשהי בישראל. לדבריה: "אני רוצה להגביר את המודעות לדוגמניות בעלות גוון עור כהה בעולם האופנה הישראלי וחבל שלוקחים דוגמניות שחורות מחו"ל ולא מנצלים את היופי המקומי האתיופי כמו גם, לחזק את העדה האתיופית שמוזנחת ולא מקבלת את היחס הראוי".

סתיו בן צור (16) תושבת קיסריה – אלופת הארץ בסקי ורקדנית מקצועית, רוצה להיות דוגמנית בינלאומית לכשתהיה גדולה.

את שיערן של המתמודדות עיצב מישל מרסייה וצוות מעצבי השיער מסניף רעננה בהנהלת יוסי ואבי מויאל וסניף תל אביב בהנהלת ארז עיואן, שהתאימו לכל אחת תסרוקת ייחודית, בסגנון שיער מרושל אורבני, כאשר לחלק מהמתמודדות בעלות מראה פנים אירופאי קלאסי, השיער נאסף בצורה מרושלת, כמו כן, חוזק צבע השיער בגוונים טבעיים, בחלקים התחתוניים של השיער ברוח התקופה.

צוות השופטים הורכב בין היתר, מרוברטו בן שושן, עובד כהן, שי פרץ, בר בן וקיל ועוד. בין המוזמנים נכחו עדי רודינצקי (מלכת היופי לשעבר) דלית זריהן זוכת היפה והחנון, אביבית בר זוהר, מרגול ועוד.

סופר מודל 2013

סופר מודל 2013

סופר מודל 2012
סופר מודל 2012עמוד זה נצפה: 482 פעמים

רכילות

אני מאשר/ת קבלת דיוור