חיפוש באינדקס עסקים

סוורובסקי – הכחול שמעל, קולקציית סתיו חורף 2010-11

פורסם מאת: barosh בתאריך: 2 אוגוסט 2010

 

קולקציית התכשיטים של סוורובסקי לעונת סתיו חורף 2010-11 הנושאת את השם הכחול שמעל, היא הזמנה לדרכים חדשות, אך גם חזרה למקורות הטבע. הקולקציה שואבת השראה מעולם המים, סוורובסקי נכנסיםסוורובסקי - הכחול שמעל, קולקציית סתיו חורף 2010-11 כעת למעמקים מרגיעים ומלאי רוגע של עולם נורדי שליו.

 ♦ לגלריית תמונות סוורובסקי קולקציית תכשיטים

אלמנטים טבעיים, מים קפואים, עננים, רוח ושקט עולים מתוך שלושת הנושאים המהווים קולקציה זו: "חלום נורדי", "חלום נוזלי" ו"קופסת החלומות". התכשיטים עוצבו בגוונים קרירים המתחילים ב"כחול נורדי" ומגיעים עד לאפור, ומשולבים בטכניקות שזירה מתקדמות.
אשת החלום הנורדי הינה מהורהרת, מרוחקת, מסתורית, התגלמות היופי הטבעי, אוטנטית ונחושה. תחת הילה של אור חורפי, שרשרת "Meteor" קיבלה את השראתה מקמעות שנראו בעבר בציורים הולנדיים ישנים. השרשרת מתאפיינת בהרמוניה מושלמת בגווני ’אופל’, קמצוץ אפרפר פסטלי, מרחב של כחול קפוא, סגול וגוונים מעושנים. הקריסטלים, בחיתוכם האובאלי, מחוזקים יחדיו על ידי שרשת עדינה. כדי להשלים את המראה הטרנדי, תלויה השרשרת על סרט סאטן רך.
בהמשך לקו זה, עגילי ה"Mustang" יהממו בעזרת אפקט המראה אותו הם מייצרים. אנרגיה ומודרניות הם הבסיס לאשת החלום הנוזלי. הרוח שנשבה הכניסה את מהותה לתוך תכשיטים אלו, מרחה צבעים, מתחה צורות ושילבה גוונים גם יחד. העיצוב האורגני של מערכת “May”, הבנויה מתליון וטבעת מסתוריים, יוצר אפקט אופטי מרהיב.
ה-“Maniac” הינו תכשיט מרהיב לא פחות. שרשרת זו מדגימה בצורה הטובה ביותר את טכניקת החריזה של סוורובסקי, עם שרשרת מסובבת וחוט שחור בולט היוצר ניגודיות מרהיבה. מעודן, יקר ונשי, קולקציית "הכחול שמעל" מעוררת זיכרונות נוסטלגיים העולים תוך כדי מסע ותוך גילוי עצמי. הפריטים הינם אינטימיים, עדינים וחושפניים. הקולקציה החדשה מרחיבה אופקים ומעמיקה את הגילוי העצמי. מדגימה נשיות נורדית הקשורה למוטיבים הבסיסיים בחיים. היא רומזת שאיכות חיים יכולה להיות מגולמת גם בפשטות.

את קולקציית "הכחול שמעל" ניתן להשיג בבוטיק סוורובסקי קניון רמת אביב.עמוד זה נצפה: 370 פעמים

כתבות אופנה סטיילינג

אני מאשר/ת קבלת דיוור