חיפוש באינדקס עסקים

סובארו דרייב

פורסם מאת: barosh בתאריך: 17 מרץ 2011

גיא זוארץ - סובארו דרייב. צילום: אבי ולדמן.סובארו דרייב אירחו סלבריטאים רבים, שנהרו בהמוניהם לסדנת נהיגת שטח בקיבוץ רמת הכובש, לקראת נסיעה לנמיביה בחודש יוני.

בין הסלבריטאים שנהגו בשטח היו: גיא זוארץ, גיא אריאלי, רון שחר, איתי תורג’מן, אנה ארונוב, אורנה דץ, אסי לוי ושרון חזיז.

אורן חסון מנכ"ל סובארו וגיא זוארץ ניהלו שיחה ערה על חווית הנהיגה בסובארו, לאור הרחבת משפחתו של זוארץ והעובדה כי הוא מגדל כעת 2 בנים אין ספק שחווית הנהיגה במשפחה הולכת להשתדרג.

שרון חזיז, גיא אריאלי ורון שחר ביקשו להצטרף למסע לנמיביה. אורן חסון הבטיח לחזור עם תשובה במהרה. מה שבטוח – אורנה דץ לא ביקשה להצטרף לנמיביה, בזמן נהיגת השטח היא ישבה מאחור ורעדה מפחד, בעוד שרון חזיז מנווטת בבטחה.

אבל "מלכת השטח" הייתה ללא ספק אסי לוי, שנהנתה מהנהיגה, כייפה ולא זו בלבד שלא פחדה אלא הפגינה ביצועים מרשימים. אורנה דץ לא תעלה על רכבה כנראה לעולם.

מסע סובארו דרייב כולל סדרת מסעות שטח אתגריים מלאי חוויות ברכבי סובארו פורסטר שיצאו לנמיביה, מהיפות והמסקרנות שבמדינות אפריקה, בשיתוף חברת Magma-off-road. ההרשמה לסדרת מסעות סובארו דרייב החלה, המסע הראשון הינו "מסע פורץ דרך" שייצא לדרך ב-17 ליוני וימשך שבועיים. המסע, אשר מתקיים בשיתוף סובארו העולמית וסובארו דרום אפריקה, יכלול פעילויות אתגריות וחוויות ייחודיות  ובמהלכו יעסקו משתתפי המסע גם בתרומה לקהילה.

 

שרון חזיז - סובארו דרייב. צילום: אבי ולדמן.

גיא זוארץ, גיא אריאלי ורון שחר - סובארו דרייב. צילום: אבי ולדמן.
גיא זוארץ, גיא אריאלי ורון שחר – סובארו דרייב. צילום: אבי ולדמן.עמוד זה נצפה: 396 פעמים

רכילות

אני מאשר/ת קבלת דיוור