חיפוש באינדקס עסקים

ניקיון עור הפנים

פורסם מאת: barosh בתאריך: 29 מרץ 2011

ניקיון עור הפנים - שיסיידוחג הפסח בפתח, ואיתו תחושת ההתעלות שעוטפת אותנו, של החופש, שחרור ושל התחדשות מרגשת. זה הזמן, לאמץ אל חיכינו את אותה ההתחדשות, ולדאוג גם להתחדשותו וניקויו של עור פנינו. המדריכים הראשיים של חברות קוסמטיקה בינלאומיות מבית לילית קוסמטיקה מציעים לנו את המדריך המלא לניקיון עורנו.

יהודית ינוס, מדריכה ראשית בחברת שיסיידו מציינת, כי "איננו יכולים להילחם בגיל ואיננו יכולים לשנות את הגורמים התורשתיים, אולם אנחנו יכולים בהחלט להילחם בהשפעות החיצוניות המזיקות לעורנו, ולצורך זה יש לקוסמטיקה האקסקלוסיבית המתקדמת של היום תשובות רבות ומגוונות. שגרת ניקוי יסודית של עורנו, היא אחד הפתרונות האידיאליים לשמירה על מראה עור בריא, נקי ורענן".
ינוס מוסיפה, כי "העור הינו האיבר הגדול ביותר בגוף, כאשר הפנים הן החשופות ביותר. עור הפנים משמש ככרטיס הביקור של האדם, משום שעל פיו נקבע לרוב הרושם הראשוני. העור מעיד רבות על רמת הבריאות של אותו אדם, על אורח חייו ועל מצבו הנפשי והרגשי. ניקוי וטיהור עור הפנים הן פעולות בעלות חשיבות נחוצה ביותר לכל אדם, גם לנשים וגם לגברים, ללא קשר לגיל, לסוג עור ולהסרת איפור. טיהור הפנים מעניק לעור מראה זוהר, בריא וקורן, השומר על חיוניות נפלאה. כשהעור אינו נקי היטב, מצטברים עודפי תאים מתים, פסולת, זיהום ולכלוך על העור, מה שגורם לחוסר חדירה של חומרי הלחות, ההזנה והטיפול של מוצרי הקוסמטיקה".

ורדה שחף, מדריכה בחברת לנקסטר מדגישה כי "ניקוי העור זהו הבסיס להרגלי טיפוח נכונים. ניקוי יסודי מסייע להטיב עם העור, לשמור על מראה נפלא בכל מצב, ניקיון עור הפנים - שיסיידוולמנוע פגיעה של גורמים חיצוניים מזיקים. ניקוי העור, זוהי פעולה חיונית בכדי לסייע, בסופו של דבר, להאטה משמעותית של גלגלי הזמן בכל מה שקשור להזדקנות העור. מטרת ניקוי הפנים היא הרחקת הלכלוך, כגון: חלקיקי אבק, חול, פיח, שאריות של חומרים קוסמטיים ותכשירי איפור, חלב המופרש דרך קבע מהעור, זיעה, תאים מתים, חיידקים הנמצאים בהמוניהם על פני העור וכדומה. פעולת הניקוי, מאפשרת לעור לנקז ממנו את הרעלים, ולספוג בצורה יעילה ואפקטיבית יותר רכיבי לחות והזנה".

קיימים מגוון רחב של מוצרי ניקוי: חלב פנים, תכשיר הממיס את עודפי הלכלוך (אבק, פיח, חול ועוד), עודפי הפרשות (שומן וזיעה היוצרים מצע להתפתחות מושבת חיידקים הגורמת לדלקות), שאריות איפור.

חשוב להשתמש בחלב פנים איכותי השומר על שכבת ההגנה הטבעית של העור. מוצר זה אינו מומלץ לבעלי עור שמן. השימוש המומלץ בו הוא מריחת החומר על הפנים ואז עיסוי עדין בתנועות סיבוביות והסיר בפיסת צמר גפן לחה.

יש להקפיד לא לעסות את העור עמוק מדי ולאורך זמן משום שהתכשיר אינו מיועד לחדור לשכבות העמוקות של העור. מוצר ניקוי הנשטף במים, תכשיר עדין המגיע במרקם ג’ל או מוס המנקה את העור.

מומלץ לבחור מוצר ששייך לחברות יוקרה משום שהם מבטיחים שמירה על רמת חומציות תקינה של העור. לא להשתמש בסבון מוצק המייבש את העור. יש למרוח את המוצר על עור לח, ולעסות בתנועות סיבוביות ואז לשטוף במים. יש להשתמש במים פושרים, משום שמים חמים מייבשים את העור.

ניקיון עור הפנים - סבון ליקוי עור הפניים והעינייםמי פנים – תכשיר נוזלי הכרחי המשלים את פעולת הניקוי. תפקיד המי פנים הוא ליצור ניקוי יסודי ולהעניק רעננות. בנוסף המי פנים אוספים לתוכם את הפסולת והלכלוך, סוגרים ומחטאים את הנקבוביות, מסדירים את פעולת רקמות החיבור ואת גמישות הנקבוביות ומאזנים בחזרה את רמת החומציות המהווה את ההגנה הבסיסית הראשונה של העור. מומלץ להשתמש במי פנים ללא אלכוהול לכל סוגי העור משום שלרוב אלכוהול מייבש את העור. לכן רק לבעלי עור שמן ובעייתי מומלץ להשתמש במי פנים ירוקים המכילים לרוב אלכוהול, שמסייע באיזון העור. את המי פנים יש להניח על פיסת צמר גפן לח, ולמרוח ממרכז הפנים כלפי חוץ, לאחר השימוש בחלב פנים או בתכשיר הנשטף במים.

מסיר איפור – אזור העיניים הוא עדין ורגיש במיוחד ועל כן נדרש טיפול שונה מהאזורים האחרים של הפנים. מומלץ להשתמש במוצר נוזלי שמכיל שתי פאזות (שני חלקים): פאזה שומנית ופאזה נוזלית. הפאזה השומנית ממסיה את שאריות האיפור (המסקרה, הקונסילר, הצלליות, העיפרון והאיילנר), ומעשירה את האזור היבש, הדק והפגיע של העיניים בנוחות וברכות מדהימה. הפאזה הנוזלית אוספת אליה את שאריות האיפור.
אופן השימוש במסיר איפור מהעיניים הוא להניח על פיסת צמר גפן לח, להניח על העיניים להשהות למשך מספר שניות בכדי שהמוצר יעשה את הפעולה ואז להסיר בתנועות לטיפה עדינות.

רפי הדר, מדריך ראשי בחברת הטיפוח PAYOT, מציע טיפול שבועי לניקוי יסודי של העור: פילינג , תפקיד הפילינג הוא להעניק ניקוי עמוק ויסודי יותר של העורוהנקבוביות, להסרה יעילה ומושלמת של עודפי את התאים ניקיון עור הפנים - קצף ניקוי עשיר שיסיידוהמתים אשר מצטברים בנקבוביות. לשיפור החדירה של מוצרי הטיפוח, בפרט בעור שמן בו עודףהשומן והתאים המתים יוצרים כעין פקק בנקבוביות. בנוסף הפילינג מעניק החלקה, הבהרה ושיפור מרקם העור ועידודצמיחת תאי העור וחידושו.

מסכה – המסכות נותנות פעולה רבות עוצמה לעור: לחות, הרגעה רענון, הזנה, כיווץ וספיחת שומן ניקוי וטיהור העור. מסכות מותאמות לכל סוגי העור ומשתמשים בהן בהתאם לצורך העור. המסכות הן תכשירים אשר עם מריחתם על פני העור, העור מבודד לפרקי זמן קצרים מאוויר הסביבה ובו בזמן הוא בא במגע עם מרכיבי המסכות. המסכות, בניגוד לקרמים, נמרחות על העור בשכבה עבה יחסית, לפרק זמן מוגדר של כחמש עשרה עד עשרים דקות. תדירות השימוש – פעם עד פעמיים בשבוע, תמיד על עור נקי. רצוי לשלב את הטיפול במסכה אחרי טיפול בפילינג.

הדר מוסיף, כי יש לנקות את העור פעמיים ביום – בבוקר כשמתעוררים ובלילה לפני השינה. רחצה מוגזמת מסירה את השכבה הטבעית הקיימת בעור המעניקה הגנה חשובה לעור.

כמו כן, מומלץ להשתמש במגבת נפרדת, בעלת סיבים רכים לפנים ומומלץ לשטוף היטב את כלי האיפור – מברשות, ספוגית למייק אפ בכדי למנוע זיהום על פני העור בכל שבוע. (יש להחליף ספוגית חדשה למייק אפ כל 3 שבועות). בנוסף, חשוב להחליף את ציפית הכרית באופן תכוף על מנת ליצור סביבה נקייה לעור הפנים, במיוחד בלילה כשעיקר תפקודו הוא להתחדש.

ניקיון עור הפנים - מי פנים פאיולדברי יהודית בלאוואט, מדריכה ראשית בחברת לה פפרי: "בתקופת האביב כאשר מקלפים את בגדי החורף שלנו ואנו נחשפים יותר לשמש, יחד עם התרוממות מצב רוחנו, מגיע גם החשק להשקיע בעורנו ולהכינו לימי האביב והקיץ. ניקוי יומי הוא חיוני מאוד וכל אחד מאיתנו יכול לבחור את הניקוי המועדף עליו. יחד עם זאת, ניקוי מעמיק יותר כמו פילינג ומסכות ניקוי, מאפשר למוצרי הטיפוח לחדור ולהעניק תוצאות מהירות ואפקטיביות יותר. יש לציין שלגברים, באזור ה-T (מצח, אף, סנטר) יש לרוב עור שמן, נקבוביות מורחבות ושחורים. לפיכך, יש להקפיד על שימוש בתכשיר ניקוי הנשטף במים המגיע במרקם ג’ל או מוס. חשוב לבחור מוצרים שישמרו על רמת חומציות תקינה בעור, ולהשתמש במי פנים נטולי אלכוהול. יש להימנע מהריטואל המסורתי, בו מורחים את האפטר שייב על העור וגורמים לתחושת צריבה, משום שהוא מכיל ריכוז גבוה ביותר של אלכוהול המייבש את העור וגורם לרגישות בעור ולריאקציה עם השמש. לכן מומלץ לגברים לא לוותר על כל סוג של קרם לחות כדי למנוע את אותה ההתייבשות".

אילו מוצרים חדשים קיימים על המדף המסייעים לניקוי העור?

DERMFORCE EAU EXTREME TOLERANCE מבית ד"ר פאיו – מי פנים על בסיס מי וורדים, 3 ב-1.
מי הפנים החדש הינו תכשיר בעל 3 פעולות: מסיר איפור פנים, מסיר איפור עיניים ומאזן את העור. התכשיר מסיר זיהומים ומבטיח ניקיון מושלם לעור הפנים. כמו כן, מספק תחושה מדהימה של רעננות וכן משקם ומגן על איזון השכבה הקרנית.
תוצאות: עור הפנים והעיניים נקי ומאוזן באופן מושלם, נותרת תחושת רעננות, רכות ונוחות בעור, וכן עור הפנים ערוך לקבלת המשך טיפול. מחיר: 140 ש"ח. ל-200 מ"ל. להשיג ברשתות סופר פארם, ניו פארם, המשביר לצרכן.

ניקיון עור הפנים - מבכת פנים לה פררי.Future Solution LX – EXTRA RICH CLEANSING FOAM מבית שיסיידו – קצף ניקוי עשיר.
קצף ניקוי משופר במרקם עשיר וקטיפתי, המציע את המדע המתקדם ביותר תוך כדי ניקוי עדין ומושלם של הפסולת מהעור. התכשיר מכיל מרכיבי ניקוי ייחודיים שתפקידם להסיר תאים יבשים ופסולת בשלמות ללא פגיעה בלחות החיונית של העור. התכשיר מסייע לצמצום נראות הנקבוביות ומטהר את העור, תוך הספקת לחות במהלך תהליך הניקוי. אופן שימוש: לשימוש בוקר וערב- יש לסחוט ולהקציף מעט אל תוך כף יד לחה, לעסות את המוס בתנועות סיבוביות על פנים וצוואר ולשטוף היטב עם מים.
מחיר: 600 ש"ח 125 מ"ל. להשיג ברשתות הסופר פארם, ניו פארם משביר אפריל ובחנויות המובחרות

SOFTENING CLEANSING FOAM מבית לנקסטר – סבון אל-סבון לניקוי פנים ועיניים
סבון אל-סבון, עשיר ורך המתמזג על פני העור בעדינות ורוך ומותיר תחושה חלקה ומפנקת. מסיר איפור ולכלוך בשלמות מהעור, תוך כדי כיבוד מרקם העור ושמירה על השכבה ההידרו-ליפידית. מועשר בריכוז גבוה של נקטר חבצלות, תודות לתכונות מלחחות ומרגיעות. מנקה ביסודיות בהקצפה מעודנת כהגנה מפני גירוי ויובש. נבדק דרמטולוגית ואופטמולוגית. מחיר: 159 ש"ח ל-150 מ"ל. להשיג בלעדית ברשת אפריל.

מסכת פילינג cellular 3 minute peel מבית לה פפרי
פילינג שבועי המגביר את תהליך ההסרה של תאים מתים מעל פני העור תוך כדי ניקויו, מעניק חידוש מקצועי רב עוצמה של מרקם פני העור. הפילינג מגיע באריזה נוחה עם מברשת למריחה ומכיל קוקטייל מקצועי של רכיבי הסרה על מנת להאיץ תהליך התחדשות ולספק מראה רענן לעור. בשימוש מתמשך, מראה הנקבוביות מצטמצם, הקמטים נראים פחות בולטים והעור נעשה זוהר ומוצק יותר. לשימוש פעם אחת בשבוע בעזרת המברשת המצורפת. מחיר: 1364 ש"ח ל-40 מ"ל. להשיג ברשתות המשביר, אפריל ומספר נקודות מכירה של רשת סופר פארם.עמוד זה נצפה: 298 פעמים

כתבות

אני מאשר/ת קבלת דיוור