חיפוש באינדקס עסקים

ניקול קידמן בפסטיבל קאן

פורסם מאת: barosh בתאריך: 20 מאי 2013

ניקול קידמן בפסטיבל קאןהשחקנית ההוליוודית ניקול קידמן, מוכיחה שבשביל מראה סמוקי אייז מושלם ממש לא חובה לאפר את העיניים בשחור ובמראה דרמטי ושאפשר גם אחרת.

ניקול  עלתה על השטיח האדום בפסטיבל קאן כשהיא מאופרת בצבעים דומיננטיים בעיניים ובשפתיים, מראה שעל פניו יכול להרתיע, אך ניקול מוכיחה שלא כך הדבר – השילובים מושלמים והצבעים מתמזגים היטב.

אז איך תשיגי את מראה האיפור של ניקול קידמן בפסטיבל קאן בעצמך?

סימונה אפלבאום מדריכת האיפור הראשית של "לוריאל פריז", נותנת החסות הרשמית לאיפור ולטיפוח בפסטיבל קאן זו השנה ב-16 ברציפות מסבירה:
 

 1. בסיס האיפור –  יש לבחור את גוון המייק אפ הקרוב ביותר לגוון העור שלך, רצוי לבחור במייק אפ אשר מעניק כיסוי טבעי ועדין. ממש כעור שני!
 2. העיניים –  הרבה נשים נלחצות מצלליות כחולות, במיוחד כשהן מגיעות בבודדות. זה הזמן להצטייד ברביעיית צלליות בגוונים של כחול ליצירת מראה עיניים מושלם הכולל עישון עדין.

  התחילי עם גוון תכלת עדין והניחי אותו על כול עפעף העין עד לכפל- טשטשי היטב, הוסיפי כחול בגוון כהה יותר בזווית החיצונית של העין, תוך כדי טשטוש לתוך כפל העפעף עד לאמצע גלגל העין.   הוסיפי כחול כהה בתוך כפל העפעף. בעזרת מברשת עבה טשטשי בתנועות מעגליות כך שיתקבל מראה אחיד.  טיפ: תמיד התחילי עם מעט והוסיפי לפי הצורך בנגיעות קלות. בעזרת כרית האצבע או מברשת הניחי צללית בגוון לבן מבריק בזווית הפנימית של העין.
   

 3. על מנת להעצים את המראה ולתת דגש לקו הריסים, נניח אייליינר בגוון כחול שחור בצמוד לקו הריסים.
 4. שימי לב: למרות הטרנד העכשווי, לא נצא עם זוויות מחוץ לסוף קו הריסים.
 5. הניחי בעזרת מברשת זוויתית מעט צללית בגוון כחול כהה מתחת לקו הריסים התחתון. וטשטשי לקבלת מראה רך בעזרת מברשת טשטוש.
   
 6. לסיום יש למשוך את הריסים במסקרה היוצרת מראה ריסים עוצמתי ומלא נפח.
 7. השפתיים – נמשוך אותן בגוון פוקסיה לוהט, גם כאן אנחנו בשליטה! ניתן להשתמש בגוונים עזים ולוהטים בנגיעות או בעזרת מברשת שפתיים ולקבל גוון פחות אינטנסיבי, למעיזות משכו את השפתיים בנדיבות לקבלת מראה סקסי ולוהט.
   
 8. לסיום קבלת המראה הקיצי, הניחו בעזרת מברשת סומק רחבה מעט סומק בגוון פיץ’- אפרסק בהיר.

המוצרים לקבלת המראה:

 • מייק אפ טרו מאטץ’
 • צלליות קוואד E8 Bleu Marriniere
 • אייליינר סופר סלים לומינייז – כחול שחור
 • מסקרה 4D
 • שפתוןIntense Fuchsia 288 :
 • סומק: Le Blush 115
   

ניקול קידמן בפסטיבל קאןעמוד זה נצפה: 361 פעמים

רכילות

אני מאשר/ת קבלת דיוור