חיפוש באינדקס עסקים

נייל סטודיו סניף ירושלים

פורסם מאת: בתאריך: 17 דצמבר 2014

 שגרה תחת לחץ- גם בימים קשים ורגישים כאלו, כאשר המצב חם ורגיש באזור הבירה הקדושה, נראה כי בתי עסק לא מוותרים. לאחר תקופה ארוכה של הכנות- השבוע נפתח מחדש הסניף של רשת נייל סטודיו, בלוע הר הגעש הישראלי כיום, ירושלים. 

נייל סטודיו סניף ירושליים
בריאן ליידן, מנכ"ל ברייסון שיווק והבעלים של רשת נייל סטודיו, מתכנן את ההקמה המחודשת של הסניף בירושלים כבר קרוב לשלוש שנים. עוד בפתיחתו הוכרז על הבעלים החדשה, בקי לוין, שהגיעה לישראל מקנדה וכבר תקופה שנמצא ברשותה מכון יופי בין הבולטים והמובילים בירושלים. בנוסף, הרשת הציבה את אחת המנהלות המקצועיות והבכירות שיש לרשת להציע, סימון דהאן שויקי, בעלת 23 שנות ניסיון בנייל סטודיו וזו על מנת לגבות את הקמתו של הסניף וללוות את הרצת המקום. שויקי טוענת כי "הביקוש בשנים האחרונות מצד המקצועיות, נמצא במגמת עליה ובירושלים בפרט, כשהבנו בנייל סטודיו שהמון צמאות לבית חם ומקצועי שישמש להן כאב לכל חידושי התחום, החלנו בחשיבה לכיוון חידוש הסניף בירושלים הכולל הנהלה חדשה".  
 
רשת נייל סטודיו אכן הטביעה את חותמה בסימן העצמה כלכלית לנשים כבר בתחילת 1990, ומאז פיתחה את סניפיה ברחבי הארץ והרחיבה את אפשרויות הלמידה ברשת לכעשרה סוגי הכשרות כיום. נייל סטודיו היא מקפצה לנשים רבות לקבלת תעודת מקצוע בינלאומית בתחום הטיפוח והיופי ולהתקדם לעצמאות כלכלית משלהן ואף להקים עסק ולהרחיב את עצמאותן. 
 
מסלולי קורסים לבחירה, למידה של כל השיטות והטכניקות הקיימות והתנסות פרקטית בכל  הציוד והמכשור החשמלי  בענף החל מבניית ציפורניים, פדיקור ומניקור רפואי והכשרה מקצועית בתחום הטיפוח והיופי. תכנית הלימודים הינה מאושרת על ידי משרד התעשייה, המסחר והתעסוקה ובפיקוח מלא.   
נייל סטודיו סניף ירושלים


עמוד זה נצפה: 346 פעמים

כתבות בניית ציפורניים

אני מאשר/ת קבלת דיוור