חיפוש באינדקס עסקים

נייל סטודיו מפנקים את החיילים בבסיס זיקים

פורסם מאת: barosh בתאריך: 29 יולי 2014

צוות המקצועיות מסניף "נייל סטודיו" פתח תקווה, הלא הוא חלק מרשת בתי הספר ללימוד מקצועות היופי הגדולה בארץ, החליטו להתפנות מכל עיסוקיהן ובניצוחה של סימון שוויקי, מדריכה בכירה ומנהלת הסניף הדרימו לבסיס זיקים. מי שהגיעה הידיעה לאוזניו ודאג למוזיקת רקע, היה לא אחר מהזמר אריאל זילבר ששמח להפתיע אותם במרכז טיפולי היופי שהעמידו שם באמצע הבסיס. 

הבסיס הוא עוד אחד משטחי כינוס ותחלופה של כוחות בזמנים קשים כאלו, ואילו סימון והבנות שרצו מאוד להגיע ולתרום את חלקן, ידעו כי חטיפים סיגריות ומברשות שיניים יש מספיק ואפילו במבה ושוקולד כבר הפכו מוצרים נזילים, לכן החליטו לתרום את מה שהן יודעות לעשות הכי טוב-  לפנק, לטפח, לטפל ולהרגיע. 

סימון והבנות יחדיו הצטיידו בחומרי חיטוי, פצירות ובכל הציוד המקצועי של בית הספר, בעזרתו יצאו להעניק טיפולי מניקור פדיקור מלאים, בניית ציפורניים, הסרת שיער בשעווה ועוד טיפולי יופי שרשת "נייל סטודיו" יודעת להעניק באהבה לכל מי שרק לא הזדמן לו לצאת הביתה בחודש האחרון. גם תחזוקת יופי שוטפת קיבלו הבנות: מריטת גבות ושפם באופן מקצועי, לכל לובשת מדים שעברה בשטחי הכינוס.

סימון מתוודה כי " ימים לא פשוטים עוברים עלינו, יש בי רצון ללכת לכל חייל וכל חיילת באופן אישי ולהודות לו על תרומתו למדינה, בא לי לגשת לכל אבא או אמא ששכלו את ילדיהם ולחבק אותם חזק". "זו תחושה של חוסר אונים וקשה לשבת בחיבוק ידיים או לנסות לעבוד כאילו לא קורה סביבנו כלום- אז שאלתי את התלמידות הבוגרות שלנו בבית הספר אם הן מעוניינות קצת לחלץ עצמות ולפנק חיילים, ומיד כבר מצאנו את עצמנו אורזות ציוד בסיסי לפדיקור בשטח והיינו בדרך לכאן- ואנחנו בעיקר נהנות מלשרת את המשרתים את המדינה, זה כיף גדול לתרום בתחומנו."

בוגרות בית הספר נייל סטודיו פתח תקווה טיפלו ופינקו אתמול כ-100 לוחמים ולוחמות בבסיס זיקים והעניקו טיפולי פנים, הסרת שיער, בניית ציפורניים מניקור ופדיקור.
סימון שוויקי והבנות בדרך לבסיס זיקים- מבצע צוק איתן קרדיט נייל סטודיו

 בוגרות סניף נייל סטודיו פתח תקווה בבסיס זיקים קרדיט נייל סטודיו

אריאל זילבר שר לחיילים בבסיס זיקים קרדיט נייל סטודיו

לוחמים בהפסקת אש- פדיקור מקצועי בבסיס - קרדיט נייל סטודיו פתח תקווה בהנהלת סימון שוויקי.

בוגרות סניף נייל סטודיו פתח תקווה בבסיס זיקים קרדיט נייל סטודיו


קרדיט: נייל סטודיועמוד זה נצפה: 285 פעמים

רכילות

אני מאשר/ת קבלת דיוור