חיפוש באינדקס עסקים

נטליה תציג את YOOP בסילבסטר

פורסם מאת: barosh בתאריך: 27 דצמבר 2010

נטליה תציג את YOOP בסילבסטררשת האופנה "YOOP" בחרה בדוגמנית הבינלאומית נטליה להוביל את קמפיין הסילבסטר האופנתי של הרשת לחורף 2011.

יוסי מלכה, מנכ"ל ובעלים רשת האופנה "YOOP", מוסר כי: "לכבוד מסיבות הסילבסטר הקרובות, וכמדי שנה, אנו משיקים קולקציית סילבסטר נוצצת, מושקעת ועשירה ומעוצבת במיוחד המתאימה לאירועי הסילבסטר השונים. לצילומי הקולקציה בחרנו בנטליה, שהיא דוגמנית בינלאומית מובילה להוביל את הליין הרחב אשר יציע לנערות ונשים מגוון פריטים לערב החגיגי".

נטליה, דוגמנית בינלאומית מובילה, הופיעה על גבי שערי מגזינים, בינלאומיים מובילים כגון: ווג, מארי קלייר, אל ודאבליו. לאחרונה השתתפה בשבוע האופנה בפריז במסגרת התצוגה של ולנטינו. נטליה חיה ועובדת בפריז בעבודות דוגמנות ופרויקטים שונים. 

הקמפיין שיעלה באמצעות משרד הפרסום "אליקים הרמן & נהרדעא", יופיע בעיתונות, מגזינים ומודעות, ויציג את קולקציית הערב הייחודית לקראת ערב הסילבסטר הקרוב. הקולקציה עוצבה ברוח הטרנדית של הרשת, ותכלול שמלות, גופיות בעלות מחשופים מעוצבים, חולצות שיפון חגיגיות, חצאיות עור המשלבות תחרה וסאטן ומכנסיים דמויי עור בצבעוניות של שחור, אפור, כסף ולבן המעניקים מראה סקסי ומחטב.עמוד זה נצפה: 313 פעמים