חיפוש באינדקס עסקים

מתנדבים למען הקהילה

פורסם מאת: בתאריך: 12 פברואר 2013

מתנדבים למען הקהילהפורטל היופי הישראלי בראש ומגזין השיער הדליין, יזמו יום "מתנדבים למען הקהילה" והזמינו מעצבי שיער וקוסמטיקאיות לבית אבות "נאות טבריה" לפנק ולשמח את החולים.

אתמול (יום שני 11.02.2013) הגיעו מעצבי שיער וקוסמטיקאיות מכל הארץ אשר התנדבו לטפח ולפנק את דיירי המקום.

במקום נערך משתה ברוב הדר וכל דיירי המקום קיבלו טיפול יופי החל מטיפוח השיער דרך טיפולי קוסמטיקה ועד לטיפוח הציפורניים.

מערכת פורטל בראש ומגזין הדליין רוצה להודות למעצבת השיער ליאת פורטל מיוקנעם, גלית טולדו מטבריה, מירי בל מנשר ולכרמלה אזולאי מטבריה אשר תרמו מזמנם, שימחו את האנשים היקרים וגרמו להם לאושר ולחיוכים.

שרה – מנהלת בית אבות נאות טבריה, מסרה כי "היום הזה היה מרגש עד דמעות לאור הנתינה העצומה של האנשים אשר התנדבו, הגיעו וריגשו את דיירי בית האבות, הצוות והמשפחות כאחד. אני מודה לדוד בלחנס מנכ"ל קבוצת בראש פרסום ושיווק מקרב לב. שימחתם אותנו וגרמתם לנו אושר עצום בנתינה שלכם. זוהי הפעם הראשונה מזה שנים שאני מנהלת את המקום שהגיעו לעשות יום כיף כזה. תודה לכל הבנות שבאו ותרמו ולמשה ב. על הרעיון המבורך להביא לחולים את האור והחיוך".

מערכת פורטל בראש ומגזין הדליין מודה לכל מי שנרתם ותרם ליום המיוחד הזה: למייק סבג הבעלים של חברת גילעם קוסמטיקס סרינה קיי ולרון עזרא המנכ"ל אשר תרמו את החומרים והכינו עשרות חבילות שי מפנקות לדיירי ולצוות המקום – אלפי תודות.

תודה ענקית לדובי שאבו מנכ"ל ובעלים של חברת איטלי על תרומתו הרבה בצבעים ובחומרים, על התגייסותו לטובת היום המבורך הזה.

תודה לכולם ושהימים הללו יהיו ימים קבועים של נתינה חסד ואהבה.

אנו במערכת בראש ומגזין הדליין חורטים על דגלינו את הנתינה לזולת – הנתינה היא מבורכת ומברכת. אם גם אתם מעוניינים להתנדב, אתם מוזמנים ליצור קשר בדוא"ל info@barosh.co.il

 

 

מתנדבים למען הקהילה

מתנדבים למען הקהילה

מתנדבים למען הקהילה

מתנדבים למען הקהילה

מתנדבים למען הקהילה

מתנדבים למען הקהילה

מתנדבים למען הקהילה

מתנדבים למען הקהילה

מתנדבים למען הקהילה

מתנדבים למען הקהילה
מתנדבים למען הקהילהעמוד זה נצפה: 182 פעמים

כתבות

אני מאשר/ת קבלת דיוור