חיפוש באינדקס עסקים

מתכוננים לקיץ 2010 – הסרת שיער

פורסם מאת: barosh בתאריך: 21 מרץ 2010

 

עונת קיץ 2010 מתקרבת בצעדי ענק וכמעט כל אחת ואחד מאיתנו שואף להציג השנה עור חלק מתכוננים לקיץ 2010 - הסרת שיערברגליים, בגב, במפשעה או בכל מקום אחר בגוף.
הרצון לצאת לכיוון שפת הים או לבריכה ללא מחשבות על גילוח או שעוות, הפך להיות משאת נפשם של נשים רבות כאשר בשנים האחרונות גם גברים הצטרפו לחלום החלק. אך לא תמיד ברור לאיזה מכון להסרת שיער כדאי ורצוי להגיע, ממה להיזהר ומתי כדי לנו בכלל לטפל.
השוק הישראלי להסרת שיער הינו שוק רחב, המגלגל כספים רבים ולכן מופיעים מידי יום מכונים להסרת שיער חדשים, רובם בעלי מכשור מצוין, אך לא כולם מיומנים בעבודה.
אז מי נחשב מקצועי באמת? בכתבה הבאה נספק מספר טיפים בנושא שיעזרו לכם לבחור בצורה נכונה מכון להסרת שיער:

כיצד עובדת השיטה להסרת שיער?
ישנן מספר שיטות להסרת שיער. הסרת שיער בלייזר, הסרת שיער בשיטת ה-IPL, הסרת שיער באמצעות קרני אינפרא אדום. שלושת השיטות עובדות למעשה באותה צורת עבודה בסיסית הנקראת "FOTOTHERMOLISIS ": אנרגיית בצורת קרן אור אשר יוצרת חום מתוך כוונה לגרום להרס של השערה. מדוברמתכוננים לקיץ 2010 - הסרת שיער בטכנולוגיה מתקדמת, יעילה וטובה אך בכל זאת לא כל מכשיר מתאים לכל האוכלוסייה.

בחרו במכונים מקצועיים ובעלי ידע מוכח ולא במכונים בעלי פרסום רב.
מקצוענות היא מילת המפתח. בניגוד לכל העולם, בישראל כל אחד יכול לפתוח מכון להסרת שיער. כאן, לא נדרשת השכלה מיוחדת. כנסו למכון וחפשו תעודות מקצועיות על הקיר, שאלו על השכלת האדם שיטפל בכם! תעודות של קוסמטיקאיות, אחות או רפואה יבטיח לכם מקצוענות, ידע והבנה על תהלכי הטיפול.

התעניינו בתהליך הטיפול ושאלו שאלות
איך זה עובד, מתי להגיע, סוג המכשיר, מה ההשפעה על העור ועוד. ידע זה כוח ומהווה ללא ספק את הבסיס האמיתי של הטיפול בכם. ידע והבנה על תהליך הטיפול ימנע בעיות ובעיקר כוויות מיותרות. רק מקצוענות וידע יבטיח טיפול נכון על ידי שימוש נכון בטכנולוגיה.

שלמו רק לפי טיפול, אל תתחייבו לסדרת טיפולים ששולמה מראש!
איש אינו יודע ולא יכול להבטיח לכם כמה טיפולים בדיוק נדרשים באזור מסוים: אולי 6 אולי 10? איש מתכוננים לקיץ 2010 - הסרת שיערלא יודע מכיוון שתהליך הסרת השיער מושפע מגורמים ביולוגיים רבים שאינם בשליטתנו: אחוז השערות הפעילות מול אחוז הלא פעילות, מצב הורמונאלי, עומק זקיקי השיער, עובי העור, מבנה השערה וגורמים נוספים שאינם ניתנים לשליטה. בנוסף, לידיעתכם, בין 10 ל-15% מהאוכלוסייה לא מתאימים למכשיר מסוים, בכל סוג של מכשיר כולל לייזר. לכן, לאנשים מסוימים לא יעזרו גם 30 טיפולים במקום 8 או 12 טיפולים.
רק תשלום לפי טיפול יבטיח לכם תשלום עבור שיטה וטכנולוגיה שאישית, אצלכם עובדת. רק בשיטה הזאת תוכלו  לבחון מכל רגע ובכל שלב את כדאות בהמשך הטיפול.

לסיכום, כיום קיימת טכנולוגיה להסרת שיער הזמינה לכל אחד במחיר השווה לכל כיס. מומלץ מאוד ליהנות מטיפולים אלה, אך יחד עם זאת, למען הביטחון שלכם חשוב לדעת לבחור מכון מקצועי ואמין לביצוע הטיפול ובכך, להימנע מסיבוכים, כוויות מיותרות ובזבוז כספים. הקיץ מתקרב ורק מקצוענות וידע יבטיחו לכם את הטיפול היעיל ביותר בדיוק בשבילכם.

הכותבת: ד"ר אסתר קורן – מדע וחן קוסמטיקה מתקדמת, מזותרפיה והסרת שיער.עמוד זה נצפה: 350 פעמים

כתבות

אני מאשר/ת קבלת דיוור