חיפוש באינדקס עסקים

משהו חדש קורה ברנואר –

פורסם מאת: barosh בתאריך: 11 יולי 2007

משהו חדש קורה ברנואר -

משהו חדש קורה ברנואר – לאחר שנה של מחקרים כמותיים ואיכותיים מקיפים, סיורים בחנויות ומרכזי קניות מובילים בעולם (בארה"ב, אירופה ויפן), רשת "רנואר", יוצאת במהלך אסטרטגי במסגרתו בחנה החברה את נושא החלל הקמעונאי, נראות החנות ותצוגת המוצרים, התוצאה היא חנות קונספט חדשה בקניון עזריאלי.
הדגש בקונספט החדש הוא על חוויית קנייה כוללת ומשמעותית שעונה על צרכי לקוחותינו ומחזקת את המותג כאופנתי, טרנדי ועדכני. המוסיקה בחנות מותאמת ללקוחותינו ונעימה, השירות מקצועי ונגיש, חלל החנות מרווח ויוצר תחושה של מרחב.
הקונספט החדש שעוצב ע"י משרד האדריכלים בילגוראי פוזנר, משלב עיצוב נקי ועדכני אך יחד עם זאת משרה תחושת ביתיות וחמימות. החנות מעוצבת כחלל גדול ומרווח, עם מגוון גדול של פריטי לבוש בסגנונות שונים, ומגוון רחב של אקססוריז.  דגש מיוחד הושם על נושא תצוגת המוצרים, פרישת בגדי הקולקציה בחנות על גבי שולחנות, קולבים וסטנדים מיוחדים היוצרים דומיננטיות לכל פריט ופריט, המעצימים ומדגישים את הקולקציה.
אזור תאי ההלבשה מופרד  מהחנות ויוצר נוחות, פונקציונליות, תחושה של יחס אישי ואינטימי. הכיסאות והשטיח מגבירים את תחושת הנוחות בעת מדידת הבגדים.
חלון ראווה בנוי כקופסא סגורה (box) ומאפשר שימוש מושלם, נקי, אסטטי ותיאטרלי.
החנות הראשונה נפתחה בימים אלה בקניון עזריאלי בת"א. החנות משתרעת על שטח של 200 מ"ר ונפתחה בהשקעה של 1 מיליון $ כמו כן, רנואר עתידה לעצב בקונספט החדש עד סוף שנת 2007 עוד שמונה סניפים חדשים, בהשקעה של כ- 8 מיליון $ הסניפים הם סניפי הדגל של הרשת: בקניון רמת אביב בתל אביב, בממילא וקניון מלחה בירושלים, בגרנד קניון בחיפה, בבאר שבע ובנתניה.
לדברי אלי ברקוביץ, מנכ"ל משותף ברנואר: "פתיחת החנויות בקונספט החדש דרשה מאיתנו הגדלת הסניפים הקיימים באופן משמעותי. חנויות הקונספט החדש נאמדות כיום בממוצע על שטח בין 150 מ"ר עד 400 מ"ר לעומת חנויות שהשתרע על שטח של 100 – 150 מ"ר."
לדבריו: "כל הסניפים נמצאים בפריים לוקיישן"
לדברי יוסי ברוש מנכ"ל משותף ברנואר: "פתיחת החנויות בקונספט החדש מחזקת את ערכי המותג וממצבת את רנואר כחדשנית, מעדכנת, טרנדית ואופנתית. החנויות מרווחות, בעלות עיצוב המשלבות מראה עדכני ונקי אך עם זאת גם טרנדי ואופנתי. העיצוב החדש שם דגש על פרטי הקולקציה ואביזרי האופנה וחלוקתם לפי נושאים וטרנדים כגון: ביגוד לערב, בגדים בצבעוניות נועזת, בגדים בשחור הקלאסי ועוד תוך שימוש בתצוגה נכונה".
כמו כן בחנויות החדשות מציעים היצע רחב ומגוון של אביזרי אופנה לנשים: סנדלים, כפכפים, כובעים, תיקים, תכשיטים, משקפי שמש, חגורות ועוד.
לדבריו:" הקונספט החדש של חנויות "רנואר" מהווה סממן של עדכנות וחדשנות, ועם זאת משדר גם את החמימות והאינטימיות שכה אופייניים לרשת."
חלל החנות מעוצב בקפידה, אביזרי האופנה מחולקים על פי נושאים על גבי סטנדים וקירות מיוחדים, פרטי הביגוד של הקולקציה מודגשים, מוסיקת רקע שמותאמת לקהל היעד.
חדרי ההלבשה הם האטרקציה בסניפים החדרים מעוצבים בסגנון נשי ורך, בנויים כחלק מופרד מהחנות המאפשר למדוד בגדים באווירה אינטימית, נוחה ונעימה. כמו כן, קיים מתן דגש לפרטים קטנים כמו: גודל התא, עיצוב שונה לכל תא כיסאות בתוך תאי ההלבשה, ווים לתליה שיורדים מהתקרה, היוצרים תחושה אישית ונוחה.
רשת "רנואר" המונה 45 סניפים, הוקמה בשנת 1993 ונמצאת בבעלות יוסי ברוש ואלי ברקוביץ’.  החברה מפעילה את רשת רנואר מן המונה 35 סניפים. 
 

משהו חדש קורה ברנואר -עמוד זה נצפה: 466 פעמים