חיפוש באינדקס עסקים

מראות שיער

פורסם מאת: barosh בתאריך: 12 נובמבר 2007

מדי עונה משיק אמן האיפור והשיער רוני פרנקל שלוש קולקציות של מראות שיער: שתי קולקציות אופנה וקולקציה מראות כלה. את מעצב השיער רוני פרנקל: מראות שיער – חורף 2008ההשפעות לקולקציית מראות שיער לחורף הראשונה שואב פרנקל משנות ה-20 הרחוקות בתחילת המאה הקודמת. הקו השולט בקולקציה הוא נשי ורך, ה"זוויות מעוגלות" והגישה היא רומנטית, חורפית ומפנקת.
את הקולקציה מובילה תספורת הקארה האופנתית המגיעה בשלל אורכים וגוונים. אותו קארה שהיה חלק מרכזי בתרבות הצ’רלסטון של שנות ה-20, מקבל אצל פרנקל קצוות מעוגלים ואווירה רכה, לדוגמא: קארה קצר מעל גובה הכתפיים המסתיים בקו מעוגל כלפי פנים עם תוספת גל צידי קלאסי בסגנון "ורוניקה לייק" הפופולארי, קארה א-סימטרי עם קצוות באורכים שונים אך עדיין בסיום גלי ורך או קארה ארוך חלק בגובה הכתפיים.
הקארה הוא ללא ספק התסרוקת המובילה של העונה והוא מפאר את ראשי מיטב הסלבריטאיות בעולם כשהבולטת בהן היא ויקטוריה בקהאם, אך ברשימה גם ג’סיקה סימפסון, הזמרת ריאנה, השחקניות אווה לנגוריה, קייטי הולמס ואחרות.
עבור אלו המפחדות לקצץ את המחלפות מציע פרנקל לסדר את השיער הארוך בקו קלאסי רומנטי, עם גלים רכים וארוכים ושביל בצד. סגנון זה הופיע רבות בתצוגות אופנת החורף של המעצבים הגדולים בעולם כאשר גם כאן הגל בסגנון "ורוניקה לייק" משחק תפקיד מרכזי.
פלטת צבעי מראות שיער העונה שמה דגש על קשת גווני החומים – משוקולד ואגוז, דרך מריר, מהגוני, חום דבש, חום בהיר או חום חציל עם נגיעות סגול. הבלונד גם הוא אינו נפקד מהזירה ופריס הילטון ממשיכה להוות השראה עם גוונים של בלונד בייבי.

 עמוד זה נצפה: 397 פעמים

כתבות

אני מאשר/ת קבלת דיוור