חיפוש באינדקס עסקים

מראות ה – Essential Looks לא יכלו להראות טוב יותר

פורסם מאת: בתאריך: 24 יוני 2014

הטראסק בנמל תל אביב התמלא במאות מעצבי שיער שגדשו את האולם המעוצב בלבן וסימלי שוורצקופף, על רקע גלי הים, ושקיעה זהובה. שלב המינגלינג לווה בבר משקאות עשיר מלווה בנשנושים ים תיכוניים, ואז החל האירוע- Essential Looks אביב קיץ 2014 של חברת שוורצקופף  פרופשיונל העולמית.

האירוע של שוורצקופף  פרופשיונל חגג שלושה דברים:
1. השקה מחודשת של סדרות הטיפול לשיער "בונה קור" המיועדת לשיקום פני השערה, שערה בריאה היא אטומה אירוע שוורצקופף 2014 צילום חן בלחנס למערכת בראש ומגזין הדלייןועטופה היטב למניעת חדירת חומרים מבחוץ ומניעת השפעה סביבתית מזיקה. מטרת ליין מוצרי בונה קור היא  איטום סדקים הנוצרים בשערה, הגורמים להתייבשות השיער, והפיכתו לשברירי וחסר חיים.

מוצרי בונה קור מחולקים למספר סדרות שיקומיות, המאפשרות טיפול נקודתי במגוון בעיות:
הוספת לחות עמוקה לשיער, הוספת ברק טבעי לשיער צבוע, הוספת נפח לשיער שטוח, למניעת התנפחות השיער גם במצבי לחות גבוהים ועוד.

המוצרים מבוססים קראטין החודר לשערה ובונה אותה מבפנים תוך כדי יצירת איטום מושלם למעטפת השערה.
הפורמולה רשומה כפטנט והוכיחו יעילות מרשימה באיטום מעטפת השערה, תוך כדי שמירה על חומרי הזמנה בתוך השערה ומניעת התנדפות הלחות או חדירה של חומרים מבחוץ.

מצגת מפורטת הציגה את ליין המוצרים על סדרותיו והדגימה את יעילות החומרים הפעילים של "בונה קור" .
מחיאות כפיים מקיר לקרי סגרו את השלב הזה של הערב.


2.  השקה של צבעי השיער "מטליקס" מסדרת IGORA ROYAL.
צבעי מטליקס כמו שאר הצבעים בסדרה, מספקים אחידות צביעה מושלמת גם על שיער נקבובי ופגום, ותוצאות צביעה מעולות.
IGORA ROYAL סדרת צבעי שיער בטכנולוגיית ה- HD
החדשה היא סדרת צבעים רבי עוצמה וגוונים ברורים
ביותר, המשולבים יחד עם מערכת הובלת הליפידים
החדשה לחדירה משופרת לשכבת הקורטקס של השיער.
הצבע נלכד בתוך השיער ונאטם באופן מושלם לשמירת
עמידות הצבע הממושכת ביותר.
המיוחד בצבעי המטליקס הוא הגוון. לצבעי המטליקס גוון
מטאלי, כסוף, זהוב, נחושת וכד’ מתאימים ליצירת אפקטים
בשיער הצבוע, הוספה של ברק מתכתי לגוון השיער.

3. הדגמות חיות של שילובים מעניינים בין צבעי ה – IGORA ROYAL השונים לבין קווי הגזירה והעיצוב  חתמו את הערב החגיגי.
ההדגמות כללו את מגמות השיער הכלולות בקולקצייה: Candy Dandy,White Hot וכמובן מראות המטליקס.

את מר גי דה וואן , שגריר שוורצקופף הבינלאומי, שהגיע מבלגיה במיוחד לאירוע ליוו שלושה מעצבי שיער ישראלים , נבחרת שוורצקופף הישראלית שכללה את : יא-יא  יאיר מנדל, המדריך והפרזנטור של חברת שוורצקופף בישראל, רפאל טפלוב מדריך שוורצקופף בישראל, סיוון מדמוני מעצבת שיער ומדריכה של שוורצקופף ויגאל ביטון המדריך הטכני של החברה.

מכמויות הכשרון על הבמה נוצרו מראות שיער מרשימים, בצבעים וגוונים, גזירות וקווים שרואים בדרך כלל רק על במות תצוגות השיער בבירות האופנה האירופאיות..
שורת הדוגמניות לאורך המסלול הציגו את כל מגוון צבעי השיער, מצבעי הפסטל התמימים, דרך צבעי האדום הזוהר,
ההסברים וההדגמות תוך כדי תצוגה הבהירו שמדובר כאן בתפיסה ייחודית שחברת שוורצקופף מובילה. תפיסה הגורסת שצבע השיער, הגוונים השזורים בו, קו הגזירה של השיער, ועיצובו הסופי הוא יחידה אחת של מראה.
לוק אחד המורכב מכל הגורמים האלה בהרמוניות נכונות.

ביקשנו  משמוליק כהן, מנהל חטיבת "שוורצקופף פרופשיונל" בהנקל  כמה מילים מסכמות בסוף הערב המופלא :
"הערב היה מפגש כמיטב המסורת של שוורצקופף שמקפידה על הפקת אירועים כאלה. כחברה מובילה בתחום אנחנו אירוע שוורצקופף 2014 צילום חן בלחנס למערכת בראש ומגזין הדלייןמסתכלים על קהל לקוחותינו כשתופים לדרך ואנו מחוייבים אליהם. זהו ערך עליון עבורנו. אמנם חשפנו הערב טרנדים חמים בעיצוב שיער, צבעים וסדרות חדשות לשיער אבל גם ובעיקר רצינו ליצור עבור מעצבי השיער שאיתנו ערב חברתי מהנה, בילוי איכותי יוקרתי, ערב של פינוק לשותפים שלנו לדרך. אמנן המוצרים שלנו בשוורצקופף הם אלה ששמים אותנו בחוד שחנית של עולם השיער העולמי, אבל התודה האמיתית שלנו היא לחברינו מעצבי השיער, ואני רוצה להודות לכל מי שבא ולקח חלק באירוע הגדול של השנה. אני מקווה שהערב הזה יימקצע אתכם, יעניק לכם זוויות ראיה חדשות ועדכניות לגזירות וצבע בסלונים שלכם. כולם מוזמנים גם להבא לקחת חלק באירועים, בהשקות, בהדרכות ובנסיעות לחו"ל שאנו מציעים"

ארוחת ערב עשירה ודי.ג’יי סגרו ערב חברתי במיוחד, חגיגי במיוחד ומהנה לכל מעצבי השיער שגדשו את האולם והמרפסת הממוקמת ממש על חוף ימה של תל אביב.
בריזה נעימה  מן הים ליטפה את החוגגים שהמשיכו ליהנות ולרקוד עד שעות הלילה הקטנות.

תוך כדי בילוי שאלנו את מעצב השיער גיורא יצחקוב את דעתו לסיכום הערב. מה אהבת? – שאלנו. "אהבתי את הרעיון של שילוב מספר צבעי שיער במראה שיער אחד. את השימוש בצבעים קרובים ליצירת אפקטים של אור בשיער, להדגשה של קו השיער, ליצירת מראה שיער אומנותי המורכב מצבעים שונים. זה משהו אני מתכוון להכניס אלי למספרה"

בין מאות המבלים והנהנים  ראינו את יגאל שיץ שגריר לוריאל, אמיר אליהו שגריר wella , מעצב השיער רפי אוסמו אירוע שוורצקופף 2014 צילום חן בלחנס למערכת בראש ומגזין הדלייןמנהריה, מעצב השיער אורטל אדרי מעפולה, יוסטייל,  אמיליו… ועוד רבים, יפים וטובים.

דודו בלחנס, בעלים קבוצת בראש – פורטל היופי הישראלי  והבעלים של מגזין הדליין מסכם עבורנו את הערב מנקודת מבטו: "כמי שמעורב לעומק בנעשה בתעשיית השיער בארץ, אני נוכח בהרבה אירועים והשקות, ואני רואה חשיבות מרכזית לקיום אירועים כמו זה, היום.
אירועים כאלה, עבור קהילת מעצבי השיער, שפונים אל תחושת השיתוף, שפונה אליהם כבני אדם, כחברים ושותפים, אירועים ברמה כזו תורמים להצלחתה של החברה ולהצלחתם של מעצבי השיער – ביחד.
הערב היה אירוע נפלא. ראינו הפקה מקצועית  מדוקדקת ועשירה שלא חסכה בכלום על מנת להעניק למשתתפים חוויה מפנקת, רגועה וכייפית. הכל נלקח בחשבון, החל במסכי הלד האיכותיים, הבר העשיר, הקייטרינג שהציע שפע של אוכל מגוון… האווירה הרגועה, הנינוחה, של אנשים שמבלים בכיף, התחושה של מעצבי השיער שחזרנו ושמענו לאורך כל הערב, שהם מרגישים שהחברה לא רואה בהם רק לקוח אלא ובעיקר שותפים חשובים להצלחה, שהם מרגישים חלק ממשפחה תומכת שמטרתה להצליח יחד אני מברך על העשייה המדהימה של חברת שוורצקופף פרופשיונל אשר שמה לה למטרה את המקצועיות והלימוד ובד בבד  להמשיך ולהוקיר דרך אירועים כאלו את התודה למעצבי השיער ."

לצפייה בגלריה המלאה מהאירוע לחץ כאן

אירוע שוורצקופף 2014 צילום חן בלחנס למערכת בראש ומגזין הדליין

אירוע שוורצקופף 2014 צילום חן בלחנס למערכת בראש ומגזין הדליין

אירוע שוורצקופף 2014 צילום חן בלחנס למערכת בראש ומגזין הדליין

אירוע שוורצקופף 2014 צילום חן בלחנס למערכת בראש ומגזין הדליין

אירוע שוורצקופף 2014 צילום חן בלחנס למערכת בראש ומגזין הדליין


 עמוד זה נצפה: 287 פעמים

כתבות

אני מאשר/ת קבלת דיוור