חיפוש באינדקס עסקים

מראה שיער סילבסטר 2010 – ג’ון פרידה

פורסם מאת: barosh בתאריך: 12 נובמבר 2009

 

לקראת ערב סילבסטר 2010, מציג מותג מוצרי העיצוב והטיפוח לשיער ג’ון פרידה מראה שיער מתולתל,מראה שיער סילבסטר 2010 - ג’ון פרידה גדול וזוהר לערב הנוצץ. את משקיעה בלבוש ובאיפור אבל מה עם השיער? בעזרת מוצרי עיצוב שיער נכונים וקצת "טריקים" ניתן לעצב שיער זוהר ונפלא כדי שהערב שלך יהיה מושלם.
על-פי ג’ון פרידה מראה השיער הנכון הוא מתולתל, גדול, נוצץ, טבעי ומתוחכם גם יחד. הקו השולט הוא שיער באורך הכתפיים. שיער במראה גלאמור זוהר, במראה תלתלים מעוצב או במראה טבעיפראי. עיצובי השיער נעשים בעזרת מוצרי עיצוב השיער של ג’ון פרידה מסדרת "פריז-איז" לעיצוב נכון לשיער ולמניעת חשמל סטטי.
למראה שיער גלי מתולתל:
מומלץ ייבוש טבעי ועיצוב במוצרים המיועדים לשיער מתולתל כמו מוס או ספריי מיוחד לעיצוב התלתלים.
נפילה טבעית של השיער יוצרת מראה מתוחכם הרבה יותר מאשר תלתלים שמעצבים אותם באמצעות בייביליס. ניתן להשתמש בדיפיוזר (מייבש שיער בעל ראש רחב במיוחד) על מנת להגיע לתלתלים מושלמים. השיער גם יכול להתייבש באופן טבעי.
למראה שיער טבעי פראי:
לשיער מתולתל או גלי מומלץ לעצב את המראה הפראי. אחד המראות ששולטים בתצוגות האופנה הנחשבות והכי קל לעצב אותו גם בבית. מראה כאילו "לא מסודר" אבל בהחלט בשליטה. שימוש במוצרי עיצוב נכונים כמו ספריי תלתלים ומוס יעזרו לעשות את העבודה.
את מגוון מוצרי עיצוב השיער של ג’ון פרידה ניתן להשיג רק ברשת סופר-פארם.

מראה שיער סילבסטר 2010 - ג’ון פרידה
מראה שיער סילבסטר 2010 – ג’ון פרידהעמוד זה נצפה: 396 פעמים

כתבות

אני מאשר/ת קבלת דיוור