חיפוש באינדקס עסקים

מראה איפור קיץ 2009 – איל מקיאג’

פורסם מאת: barosh בתאריך: 19 אפריל 2009

מראה איפור קיץ 2009 - איל מקיאג’. צילום: אלון שפרנסקי.

מראה איפור קיץ 2009 של רשת האיפור איל מקיאג’ נוצר בהשראת השמש וחוף הים המאפיינים את הקיץ הישראלי. גלית ורטהיים, מאפרת ראשית בחברת איל מקיאג’ מסבירה: במיוחד לקראת הקיץ החם ופתיחת עונת הרחצה, בחרנו לתת במה למוצרי האיפור העמידים והמבריקים – כאלו המעניקים מראה זוהר גם בתנאי החום והלחות המאפיינים את ארצנו.
את שירלי בוגנים איפרתי במייק אפ נוזלי בגוון ’אוריינטל’ המתאים מאוד לגוון שזוף של קיץ, שכן הוא מתקבע על העור ולכן עמיד מאוד גם בפני לחות ומתאים מאוד לקיץ הישראלי.
את העיניים הדגשתי בעזרת גליטר איילנר (עפרון הנמרח כקרם נוצץ – עמיד במי ים וברכה) בגוון תכלת בוהק ואופנתי ’בלו סקיי’ על מנת לקבל אפקט מבריק מקסימלי – הוספתי צללית אבקה HD בגוון תואם ’סקיי’, כך שאיפור העיניים המתקבל הוא של מראה רטוב וזוהר.
להשלמת מראה העיניים – מסקרה ’אקסטרה ווליום’ עמידה ומעבה.
את השפתיים בחרתי למלא ולהדגיש בעזרת עיפרון שפתיים עמיד בגוון ’פופי’, נשמר לאורך זמן והוא אידאלי לשימוש בים ובבריכה, (מומלץ גם לאיפור כלות), מעל העיפרון מרחתי ליפגלוס שקוף לקבלת מראה בוהק.
להשלמת מראה הקיץ הבוהק הנחתי על אזור הרקות, הכתפיים ובית החזה שימר מינרלי בגוון ’טאן’, על מנת ליצור הברקות.עמוד זה נצפה: 351 פעמים

כתבות איפור

אני מאשר/ת קבלת דיוור