חיפוש באינדקס עסקים

מקס מורטי – קולקציית גברים לחורף הקרוב

פורסם מאת: בתאריך: 22 אוקטובר 2012

מקס מורטי - קולקציית גברים לחורף הקרוב. צילום: אייל נבוקולקציית חורף 2013 של מקס מורטי מאופיינת בחלוקה לשלושה סיפורים מרכזיים המקיפים את הטרנדים השונים. לכל קבוצה אופי וצבעוניות שונה, ובה פריטים עצמאיים, המאפשרים הרכבת מערכות לבוש מוקפדות ללקוח שמעוניין להראות במיטבו.

עשו מנוי למגזין הדליין

Champions
קבוצה בעלת אופי ספורטיבי, צעיר ונינוח, מתאימה לאירועי היומיום או הפנאי. המראה והפריטים בה מוקפדים, מתוחכמים ונקיים. הצבעים השולטים הם כחול צי, ירוק יער, אפור כהה ותכלת אפרפר. פריט חובה הוא מעיל הצמר- בגזרת מעילי המכללות האיקוני, שישווה מראה צעיר ומעודכן ללובשו. עבור קבוצה זאת עוצבו סריגים איכותיים ביותר, המשלבים סיבי קשמיר, המקנה למוצר מגע ומראה איכותי ביותר.

Passport
קבוצה מחויטת ואלגנטית לגבר, עבורה מעוצבים בקפידה פרטי לבוש עד לפרט האחרון. הצבעים בקבוצה דרמטיים – שחור, לבן ואפורים שונים, בשילוב של בורדו מלכותי ובז’.
הבדים בקבוצה לעיתים בעלי ברק וטקסטורות, המעניקות ערך מוסף לפריט. נציין את מעיל הטרנצ’ דוחה המים, בעלת גזרה מושלמת לכל סוג גוף- בצבע בז’ מסורתי ושחור. למעיל 2 אופציות לרכיסה – כפתורים ורוכסן.

Back to nature
קבוצה בעלת אופי יומיומי, ובה צבעוניות של גווני כחולים שונים, בדגש על כחול פלדה שישולבו עם חומים שונים, או אפורים. בקבוצה זאת נעשה שימוש בעור איכותי על גבי הבגד. מעיל עור בגזרת SLIM מחמיאה, שניתן לשלב עם ג’ינס למראה נינוח, או עם מכנסיים בגזרה מחויטת למראה אלגנטי.
סריגים כבדים ודקים, קרדיגנים עם רוכסן ועם כפתרה כפולה (DOUBLE-BREAST). סריג בטכניקה אוורירית עם דוגמת צמות גדולות העוקב אחר הטרנד הנ"ל ומפרש אותו בצורה מסחרית ונוחה ללבישה. להשלמת המראה האופנתי, רשת פולגת מציעה אביזרי אופנה משלימים, אשר מעוצבים ברוח פריטי הלבוש ותואמים את השראות הקולקציה.

 

מקס מורטי - קולקציית גברים לחורף הקרוב. צילום: אייל נבו

מקס מורטי - קולקציית גברים לחורף הקרוב. צילום: אייל נבו
מקס מורטי – קולקציית גברים לחורף הקרוב. צילום: אייל נבועמוד זה נצפה: 758 פעמים

כתבות אופנה סטיילינג

אני מאשר/ת קבלת דיוור